YENİ BİR ÇAĞIN BAŞLANGICI: GÖZ KAMAŞTIRICI BİR ÇAĞ.

Yeni SEAT Leon, şasisinden başlayarak tamamen yeniden tasarlandı .Yenilikçi teknolojilerle donatılmış, şık ve üst sınıf bir gövdeye yerleştirilmiş çarpıcı ve dinamik bir hatchback otomobil. Yeni SEAT Leon, SEAT markasının tüm güçlü yanlarını eskisinden daha da güçlü şekilde temsil etmektedir.

Tamamen LED farlar, sürüş destek sistemleri, eğlence ve  sürüş profili fonksiyonu ile yeni SEAT Leon, kompakt otomobil segmentine üst sınıf standartlarını sunmaktadır.

LED FARLAR


LED farlar, gözleri çok az yoran bir ışıkla yolu aydınlatırken yeni SEAT Leon’un ön bölümüne şüphesiz bir şık görünüm sağlar. 

SEAT SÜRÜŞ PROFİLİ


Yenilikçi yazılım sistemi ile geliştirilmiş hidrolik direksiyon, gaz pedal kumandası ve motor sesi, otomobil kullanmayı daha duygusal ve fonksiyonel hale getirmektedir.Yeni SEAT Leon çevreyi önemseyen sürücüler için özel olarak tasarlanmıştır. ECO moduna kolaylıkla dönüştürülerek daha az emisyon ve yakıt tüketimi sağlar. 

KOLAY BAĞLANTI


Bu, İnsan-Makine Arayüzünün (HMI) en yeni kuşağıdır. Bu dokunmaya hassas, kullanıcı dostu ekran, eğlence ve iletişim sistemi ile araç fonksiyonlarını kumanda eder. iPod, USB, SD kartı, Bluetooth, CD, MP3/MP4 için AUX-IN ile uyumludur. 

SÜRÜŞ DESTEĞİ


Yorgunluk Algılama Sistemi sürücünün konsantrasyonunun azalmakta olduğunu tespit edip sürücüyü uyarır. Şerit Takip Asistanı, yoldaki beyaz şerit çizgileri üzerinden bir şeridi algılar ve şerit çizgisinin üzerinden başka şeride geçmesini önler.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

  • Teknik bir hassasiyetle işlenmiş çizgileri ile yeni SEAT Leon daha ilk andan itibaren insanın aklını başından alır.

  • Bir öncekine göre 90 kilogram daha hafif olan tasarımı sayesinde azaltılmış tüketim

  • Zarif boyutları, yatay petek yapısı, trapezoid ızgarası ve daha alçak hava girileri modelin gücünü vurguluyor.

  • Şıklık iç mekanda da devam ediyor. Yumuşak yüzeyler hoş bir dokunma hissi verir. Kontrol düğmeleri ve kumandalar sürücünün konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Hepsi beklentileriniz paralelinde yerleştirilmiştir.

  • Çift renkli ön konsol sanki havada asılıymış hissi oluşturur. Koltuklar, konfor ile uygun baş mesafesi arasında olabilecek en iyi dengeyi sağlamak amacıyla alçak şekilde yerleştirilmiştirYENİ SEAT LEON FR

Leon FR ile kendinizi şımartın ve her gaza bastığınızda onu hissedin. Daha sportif ama aynı zamanda daha lüks. Hakkınız olanı alın. 

Yeni SEAT Leon FR; 18 inç jantlar, sis farları, sportif tampon, FR süspansiyon sistemi, renkli arka camlar, katlanabilen yan aynalar, LED arka lambalar, spor direksiyon, bel desteğine sahip spor koltuklar, ambiyans aydınlatması, SEAT Sürüş Profili ve dijital klima ile vurgulanmıştır. 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

  • 18 inç jantlar.

  • Sürücünün virajın ilerisini görebilmesini sağlayan dönüşe duyarlı ön sis farları .

  • Hassas gaz kumandası, elektro hidrolik direksiyon, motor sesi ve Sürüş Profili ile birlikte ambiyans aydınlatması.

  • Daha konforlu şekilde yolculuk yapmak için Dijital Klima.

  • Daha seri tepki ve daha güvenli duruş için LED arka lambalar.

Bookmark and Share