SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

Yenilikçi özellikleriyle kolaylık, konfor ve eğlenceyi bir arada sunan SEAT Alhambra, ön farlarından çekici kancasına kadar her bir ayrıntısına bu özelliğini yansıtıyor.

SEAT MEDIA SYSTEM PLUS

Eğlenceyi Yönet

SEAT Media System Plus’ta, USB, Aux-in, SD kart girişi, Bluetooth ve 8 hoparlör, 6,5” renkli dokunmatik ekrandan kontrol ediliyor. Otomobil içi bilgi-eğlence sistemi için ihtiyacınız olan her şey burada.

DÖNÜŞE DUYARLI Bİ-XENON ÖN FAR SİSTEMİ

Parlak Bir Fikir

Opsiyonel Dönüşe Duyarlı Bi-Xenon Ön Far Sistemi sadece mükemmel tasarımı değil,  daha aydınlık, parlak ve enerji tasarruflu olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

MASAJ ÖZELLİKLİ SÜRÜCÜ KOLTUĞU

Düğmeye Bas ve Keyfini Çıkar

Konfor ve rahatlığın zirve yaptığı Opsiyonel Masaj Özellikli Sürücü Koltuğu, ısıtma fonksiyonu ve bel bölgesine mekanik masaj yapma özelliğine sahip. Düzgün postür, sağlık, omurgada ağrı önlemek ve bacaklarda kan dolaşımını artırmak için şart.

PARK ASİSTANI & OPTİK PARK SİSTEMİ

Park Etmek Artık Çok Daha Kolay

Opsiyonel Park Asistanı ve Optik Park Sistemi Alhambra’nın kendi kendini park etmesini sağlıyor. Otomobilinizi park etmeniz gerektiğinde, sistem ona uygun bir yer bularak direksiyon hareketlerini ele alır ve Alhambra’nızı park eder. Size ise sadece pedalları kontrol etmek kalır.

ELEKTRİKLİ KAYAR YAN KAPILAR & BAGAJ KAPAĞI

Yana Kaydır Açılsın

SEAT Alhambra'da ön kapıların yanı sıra, elektronik kayar yan kapılar ve bagaj kapağı da kolay erişilebilir ve kumanda üzerinden kontrol edilebilir.

START/STOP

Tasarruf Et

Start/Stop Sistemi sayesinde tasarruf edin. Otomobiliniz durduğunda, boş viteste, ve debrijay boştayken Start/Stop Sistemi motoru kapatır, debriyaja bastığınız anda motoru tekrar çalıştırır. Hem çevre hem de ekonomik açıdan faydalı bir özellik.

DÖRT ÇEKER

Her Yola Hazır

Ön ve arka akslar sayesinde, SEAT Alhambra’nın dört tekerleğindeki otomatik tutuş dağılımını hissedin. Özel sipariş olarak temin edilebilen 2.0 TDI 184HP DSG 4Drive Start/Stop motor seçeneğinde yol tutuşunu artıran bu sistem sayesinde tekerleğin yola daha iyi tutunması sağlanır. Bu özellik en zor yollarda bile güvenli sürüşü garantiler, ıslak ve buzlu yollarda kaza riskini azaltır.

EKOLOJİK

Düşük Emisyon, Yüksek Performans

Daha yüksek verimlilik ve düşük emisyon için yüksek teknolojiyle donanımlı ecomotive motorlar sayesinde SEAT Alhambra hem çevre dostu hem de ekonomik.