SEAT-AKSESUARLAR

AKSESUARLAR

BASİT OLANLA YETİNME!

SEAT Ibiza ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip, fakat onu farklı aksesuarlarla hayal ettiğiniz otomobile dönüştürmek sizin elinizde. Bu dokunuşlar ile, zaten muhteşem olan bu aracı size özgün tarzınızın aynası haline getirin.

PERFORMANS

Daha Sportif Görünüm

Arka spoyler, yan etek kitleri ve 17” Alüminyum Jantlar ile Ibiza’ya daha da sportif bir görünüm kazandırabilirsiniz.

KROM KAPI KOLLARI

Göz Kamaştırıcı Bir Tutuş

Tarz sahibi Krom Kapı Kolları, yeni Ibiza’yı daha da göz alıcı hale getiriyor. Bu yenilik, SEAT Ibiza’nın harika olan görüntüsünü, harikuladeye çeviriyor.

KİŞİYE ÖZEL VİTES TOPUZLARI

Tarzını Son Vitese Al

Şık bir vites topuzu ile SEAT Ibiza'nızı son vitese alın. Ibiza’nın iç mekanına farklılık kazandırmak için ideal bir yol.

YAN EŞİK FOLYOLARI

Stil Sahibi Ufak Detaylar

SEAT Ibiza'ya her bindiğinizde, daha önce fark etmediğiniz veya dikkat etmediğiniz şeylerle karşılaşacaksınız. Mesala kapı eşikleri... Yan Eşik Folyoları, otomobilinizin eşiklerini günlük kullanım ve çiziklerden koruyacak. Stil, detaylarda gizli.

TAVAN BARLAR VE TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

Yerleştir Ve Yola Koyul

Kayak takımları, snowboard, bisiklet veya ekstra bagaj... İhtiyacınız olan her şeyi otomobilinizle gittiğiniz her yere götürebilmelisiniz. SEAT Ibiza'nın tavan barları 50 kg’ya kadar yük taşıyabilir, kolaylıkla yerleştirilebilir ve farklı tavan barı aksesuarlarıyla uyumludur. Geride bırakmanız gereken tek şey kaygılarınız.