SEAT-TASARIM

TASARIM

BÜTÜN AİLE İÇİN EĞLENCE

Hatchback modelin aile otomobili ile özel birleşimi olan SEAT Toledo, pratik ve çekicinin birlikte olabileceğinin güçlü bir kanıtı. Çarpıcı gövdesi ve sınıfının en iyi bagajı, ferah bir iç mekanla birleşerek, büyük küçük, bütün yolcuların favorisi olacak. Kullanışlılık hiç bu kadar güzel gözükmemişti.

GÖVDE TASARIMI

Baştan Sonra Zarif

SEAT Toledo, sade şıklığı bir station otomobilin çok yönlülüğü ile birleştiriyor. Sonuç, mükemmel bir aile otomobili. SEAT Toledo’nun kusursuz tasarım çizgileri, kıvrımları ve yüzeyleri aracınıza özgün bir karakter veriyor, hatchback gibi açılan geniş bagaj alanı ise sedan görüntüsüne mükemmel noktayı koyuyor.

RENKLER

Eşsiz Bir Tuval

Akdeniz Mavi

Cherry Kırmızı

Capuccino Bej

Denim Mavi

Ocean Mavi

Brilliant Gümüş

Rodium Gri

Siyah

Nevada Beyaz

Topaz Kahverengi

Bila Beyaz

Passion Kırmızı

FULL LED

Mükemmel Aydınlatma

SEAT Toledo’nun opsiyonel Full LED Farı iyi görünmenin yanı sıra birçok avantajı da beraberinde sunuyor. Mükemmel aydınlık sağlayan LED teknolojisi enerjiden de tasarruf sağlıyor. Karşıdan gelen araçları parlak ışıkla rahatsız etmediği gibi, gün ışığına yakın ışığıyla gelen sürücülerin gözlerini de zorlamıyor.

İÇ ALAN

Kim Yanına Alamayacağını Söyledi?

SEAT Toledo'nun bagajı 550 litreye kapasiteye sahip. Bu sayede, hem siz hem de yolcularınız, ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

KOLAY BAGAJ ULAŞIMI

Yükleme ve İndirme Alanı

SEAT Toledo’nun bagajı, bir aile otomobilinin kapasitesini hatchback’in kolaylığıyla birleştiriyor. Genişliğiyle istediğiniz kadar eşya taşımanıza izin veriyor, hatcback gibi açılarak da eşyalarınıza kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor.

DETAYLAR