SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

AİLE SEYAHATİ

SEAT Toledo’nun teknolojik özellikleri üç şey için tasarlandı: güvenlik, mükemmel bir sürüş deneyimi ve eğlence. Çünkü aileniz ile yola çıktığınızda, can sıkıntısı, tehlike ve sıkıcı bir sürüş deneyimi size eşlik etmemeli.

FULL LINK TEKNOLOJİSİ

Full Link Teknolojisi

Opsiyonel Full Link Teknolojisi, SEAT’ın size sunduğu ‘Technology to Enjoy’ sloganının mükemmel bir örneği. Bir tıkla dijital dünyanıza ulaşabileceğiniz bu opsiyonel teknoloji, e-postalarınızı, sosyal medya hesaplarınızı ve favori dijital müzik listelerinizi senkronize etmenize izin veriyor. (MirrorLinkTM, Apple Car PlayTM dahil.)

ARKA GÖRÜŞ KAMERASI

Toledo’n Her Yere Sığar

Opsiyonel Arka Görüş Kamerası ile Toledo’nuzla en dar alanlardan bile geçebilirsiniz. Arka tampona bağlı olan kamera, görüntüyü ekrana yansıtarak kolaylıkla manevra yapmanızı sağlar.

DAHA ÇOK TEKNOLOJİ

SEAT-DAHA ÇOK TEKNOLOJİ

DAHA ÇOK TEKNOLOJİ

SEAT-HIZ SABİTLEME SİSTEMİ

HIZ SABİTLEME SİSTEMİ

Herkes uzun yolculuklarının rahat olmasını ister. Siz kendinize uygun hızı bulun, Hız Sabitleme Sistemi’ni devreye alın ve ayağınızı gaz pedalından çekerek işi SEAT Toledo’ya bırakın. Trafik yavaşladığında frene yavaşça basın ve kontrolü tekrar elinize alın.

SEAT-DSG ŞANZIMAN

DSG ŞANZIMAN

DSG Şanzıman, manuel vites kutusunun sportifliğini otomatik vitesin avantajlarıyla birleştiriyor. Akışkan ve dinamik hızlanma özelliği ile vites değiştirirken aracın gücünde hiç fark hissetmeyeceksiniz. Yakıt tasarrufu ve düşük CO2 özelliklerine ise bayılacaksınız.

ÖN & ARKA PARK SENSÖRLERİ

Daha Düzgün Park Et

Opsiyonel Ön Park Sensörü ve standart Arka Park Sensörü aracın etrafındaki nesnelere karşı uyarı vererek park etmeyi ve geri gitmeyi daha güvenli ve kolay kılıyor. Akustik tonlar, nesnelere veya diğer otomobillere ne kadar yakın olduğunuzu haber veriyor.

KESSY ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ

Yakın Temas Teknoloji

SEAT’ınıza entegre opsiyonel KESSY Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi Toledo’nun kapısına yaklaştığınızda radyo dalgası ile aracınıza kimlik kodu gönderir. Otomobiliniz, anahtarınızın kodu ile kendi kodunu karşılaştırır ve eşleştiklerinde kapıları açar. Aynı akıllı teknoloji, motoru başlatmak ve durdurmak için de kullanılarak sürüş keyfini artırır.

SEAT MEDIA SYSTEM PLUS

Eğlenceni Kişiselleştir

Dokunmatik ekranlı opsiyonel Media System Plus, eğlenceyi kişiselleştirmeyi sürüş deneyiminin bir parçası yapıyor. 6,5” renkli dokunmatik ekran ve Bluetooth özelliğinin yanı sıra 4 hoparlör + 2 tweeter ve USB bağlantısı, yolculuklarınızda favori şarkılarınızı dinlemenizi sağlıyor.

EKOLOJİK DETAYLAR

Düşük Emisyon, Yüksek Performans

SEAT Toledo’nuz, Start/Stop sistemi ve Fren Enerjisi Geri Kazanımı sistemi gibi özellikleri ile ekolojik ve hesaplıdır.