SEAT SERVİS

SEAT SERVİS

İŞİ BİZE BIRAKIN

SEAT tecrübesinin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek.
Bakım, sigorta, Garanti Plus ile araç hakkındaki uzmanlığımız sayesinde üstün kalitedeki çözümleri sunuyoruz.
Çünkü iç huzur, otomobilinizin iyi ellerde olduğunu bilmekten geçiyor. 

GARANTI PLUS

SEAT Kadar Pürüzsüz Ol

SEAT Garanti Plus iki yıllık garantiyi, aynı koşulları devam ettirerek 1, 2 veya 3 yıl daha uzatma imkanı sunuyor. Aracınız ile aranızda bizden başkası olmayacak ve aracınız aynı uzman bakımı SEAT profesyonellerinden temin etmeye devam edecek.

SEAT KASKO

SEAT’ını SEAT’tan daha iyi kim sigortalayabilir?

Farklı poliçeleri, fiyatları ve avantajları karşılaştırmanın; araç sigortası yaptırmanın ne kadar uğraştırıcı olduğunu biliyoruz. Peki daha kolayı varken hayatınızı neden zorlaştırasınız ki? SEAT’ınız ile ilgili her şeyle SEAT Kasko ilgileniyor ve sizin sadece gerekli şeylere odaklanmanızı sağlıyor.

SEAT otomobiller yıllarca sayısız güvenlik ödülü aldı. Bu yüzden biz de aracın için en etkili ve uygun sigortayı sunuyoruz. Nasıl otomobil seçerken SEAT’a güveniyorsanız, sigorta seçerken de SEAT'a güvenebilirsiniz.

SEAT YOL YARDIM HİZMETİ

Yolda İçin Rahat Olsun

SEAT’ınız, onu aldığınız ilk günden itibaren iki sene boyunca ücretsiz olarak Yol Yardım Hizmeti kapsamı altındadır.

SEAT Yol Yardım Hizmeti ayağınıza kadar gelip, olay yerinde verdiği hizmetleri sayesinde nerede olursanız olun içinizin rahat olmasını sağlar.

Beklenmedik bir kaza, yolda kalma, çalınma veya kendi hatanız sonucu bir zarar durumunda SEAT Yol Yardım Hizmeti, sizinle ve SEAT’ınızla yılın her günü, günün her saati ilgileniyor.