SEAT-Bosluk

AUTO CREDIT ile SEAT sahibi olmak artık çok kolay!

 

SEAT, düşük taksitli ve 36 ay vade ile yeni bir taşıt kredisi sistemi sunuyor: SEAT Auto Credit.

Bu sistemde başlangıçta düşük bir peşinat ödeyerek ve düşük taksitli kredi seçenekleriyle siz de yeni bir SEAT sahibi olabilirsiniz.

SEAT markası Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. (VDF) - SEAT Finans ile birlikte Avrupa’da kullanımı yaygınlaşan ve otomobil almayı çok cazip ve kolay hale getiren kredi sistemi Auto Credit’i hayata geçiriyor. Böylece, uygun vadeler, düşük taksit imkanı ve geri alım garantisi ile hayalinizdeki Ibiza, Ateca ve Leon modeline ulaşmanız artık çok kolay.

Auto Credit sisteminde geri alım garantisinden yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz son taksit olan 36. taksit tutarını 36. taksitin vade tarihinde geçerli olan faiz oranı ve kredi koşulları üzerinden 12 aya bölebilirsiniz. Üstelik, bu taksidi ödemek istemezseniz, SEAT Finans aracınızı geri alım garantisi veriyor. Son taksit tutarını ödemeden sistemden ayrılmak isterseniz, SEAT Finans aracınızı geri alıyor.

1 yıllık kasko ve 1 yıllık uzatılmış garanti ürünlerinin de satın alınması gereken kampanya tüm SEAT Yetkili Satıcılarında uygulanıyor.