SEAT--

-

SEAT MODELLERİNE ÖZEL FIRSATLAR

 

SEAT’tan Eylül Ayına Özel Fiyatlar ve %0 Faiz Fırsatı

SEAT, Ibiza ve Arona modellerinde Eylül ayına özel kaçılmayacak fiyatlar ve hurda indirimine ek olarak 40.000TL için, 12 ay vadeli, %0 faiz fırsatı sunuyor.

 

30 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında SEAT Ibiza, 10.500 TL’ye varan tavsiye edilen kampanya ve 15.000 TL’ye varan hurda indirimi fırsatları ile sunuluyor. Kampanya dahilinde Ibiza modelinin 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style versiyonu 104.400 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı ve hurda indirimli anahtar teslim fiyatıyla satın alınabiliyor.

Bu fırsatlara ek olarak kredi kullanmak isteyen müşteriler için tüm Ibiza modellerinde geçerli 40.000 TL için, 12 ay vadeli, %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi de bulunuyor. SEAT Arona modeli ise 8.000 TL’ye varan tavsiye edilen kampanya ve 12.000 TL’ye varan hurda indirimi fırsatları ile sunuluyor. Kampanya dahilinde Arona modelinin 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Xcellence versiyonu 141.000 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı ve hurda indirimli anahtar teslim fiyatıyla satın alınabiliyor. Bu fırsatlara ek olarak kredi kullanmak isteyen müşteriler için tüm Arona modellerinde geçerli 40.000 TL için, 12 ay vadeli, %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi bulunuyor.

30 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek kampanyayı kaçırmamanız için sizleri SEAT Yetkili Satıcılarına bekliyoruz.

 


   Saat 9'dan sonra aranmak istiyorum.
Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
   İletişim İzni koşullarını kabul ediyorum.

Bu kampanya 01 Eylül – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. SEAT Ibiza, 100 kilometrede 5,7-6,7 litre ortalama yakıt tüketimi ile 128-151 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir. SEAT Arona, 100 kilometrede 5,1-6,6 litre ortalama yakıt tüketimi ile 131-150 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir. İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır. Hurda teşvikine ilişkin yürürlükteki mevzuat kapsamında hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda tavsiye edilen kampanyalı ve hurda indirimli anahtar teslim fiyatı geçerli değildir. Standart donanımda yer almayan ek paket ve donanımlar nedeniyle fiyatlar değişkenlik gösterebilir. 40.000 TL için, 12 ay vadeli, %0 faizli kredi kampanyası tüm Ibiza ve Arona modelleri için geçerlidir. Diğer vade ve kredi tutarlarında geçerli olacak faiz oranları değişiklik göstermektedir. İlgili kampanya VDF A.Ş – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Bu kampanyadan VDF A.Ş. tarafından sunulan uzatılmış garanti ve SEAT Kasko ürünlerini satın alan müşteriler yararlanabilecektir. SEAT Kasko ve Uzatılmış Garanti ürünlerinin eklenmemesi durumunda 06-48 ay vade aralığı için %1,70 faiz oranı uygulanacaktır. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri VDF A.Ş. – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken (40.000 TL x 0,005 x 1,05 = 210 TL ), tüzel kişi müşterilerde sabit 950 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir.  Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır.

 

KİŞİSEL VERİ PAYLAŞIMI VE İLETİŞİM İZNİ

 “Kişisel Veri Paylaşımı Ve İletişim İzni”ni imzalamakla, bizimle paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve kişisel olarak size uygun reklam, tanıtım, satış, pazarlama, bilgilendirme, promosyon, kampanya bildirimi, üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi için Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş (“Doğuş Otomotiv”) ile Doğuş Otomotiv’in yetkili satıcı ve servisleri (Doğuş Otomotiv'in güncel yetkili satıcı ve yetkili servis bilgilerine www.dogusotomotiv.com.tr adresinden ulaşılabilir) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak aşağıda belirtilen üçüncü kişilere aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Kişisel verilerinizin aktarılmasına/paylaşılmasına izin verdiğiniz üçüncü kişiler aşağıdaki gibidir:

  • - Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (bkz. www.dogusmusterisistemleri.com)
  • - Doğuş Holding A.Ş. (bkz. www.dogusgrubu.com.tr)
  • - Doğuş Holding iştirakleri ve bağlı ortaklıkları (bkz. www.dogusgrubu.com.tr)
  • - Doğuş Otomotiv’in sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu yurtiçi ve/veya yurtdışındaki 3. taraflar
  • - Doğuş Otomotiv iştirakleri ve bağlı ortaklıkları (bkz. www.dogusotomotiv.com.tr)
  • - Doğuş Otomotiv’in ithalatını yaptığı araçların üretici firmaları (bkz. www.dogusotomotiv.com.tr)
  • - Doğuş Otomotiv yetkili satıcı ve yetkili servisleri (bkz. www.dogusotomotiv.com.tr)
  • - Doğuş Otomotiv ve yetkili satıcı/yetkili servisleri adına veri işleyen araştırma, tanıtım ve danışmanlık hizmeti veren firmalar

Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’nun 11. maddesi gereği kişisel verilerinizin a) işlenip işlenmediğini öğrenme, b) işlenmişse bilgi talep etme, c) işlenme amacını ve amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,  ç) yurt içinde/yurt dışında aktarıldığı 3. kişileri bilme, d) eksik/yanlış işlenmişse düzeltilmesini isteme e) 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini/yok edilmesini isteme, f) aktarıldığı 3. kişilere yukarıda sayılan (d) ve (e) bentleri uyarınca yapılan işlemlerin bildirilmesini isteme, g) münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi nedeniyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, ğ) kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini talep etme hakkına sahipsiniz. KVKK madde 11/d uyarınca kişisel verileriniz ile ilgili kayıtlarınızı güncellemek/düzeltmek için şirketimizde kayıtlı e-posta adresinizden kisiselverilerim@dogusotomotiv.com.tr adresine mail atabilir, 11.madde uyarınca sahip olduğunuz diğer haklarınızı kullanmak için ise kisiselverilerim@dogusotomotiv.com.tr mail adresine size ait güvenli elektronik imza ile imzalanmış bir e-posta ile mail atabilir veya, şirketimize hitaben yazılan "word veya pdf." formatındaki bir dosyayı güvenli e-imza ile imzalayarak kisiselverilerim@dogusotomotiv.com.tr mail adresine iletilebilir veya, şirketin web sayfasında mevcut kayıtlı e-posta adresine, size ait kayıtlı e-posta adresinden güvenli elektronik imzalı şekilde başvuru yapabilir veya kargo ile ıslak imzanızı taşıyan bir dilekçe ile şirket adresine Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim departmanı dikkatine başvuru yapabilirsiniz. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve diğer haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye http://www.dogusotomotiv.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.