SEAT Arona modeli 218.000 TL’den başlayan fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla SEAT Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor.

SEAT’ın kompakt crossover segmentindeki modeli Arona, 218.000 TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla SEAT severlerle buluşuyor. Şehir yaşamına uygunluğunun yanında kişiselleştirme özellikleri ve gelişmiş güvenlik özellikleri ile öne çıkan Arona’ya sahip olmak isteyen müşteriler için, ayrıca SEAT Finans'tan 50.000TL için, 12 ay vadede, %0 faiz oranı ile sunulan özel taşıt kredisi bulunuyor.

Ferah, pratik ve konforlu oluşunun yanı sıra dayanıklı ve dinamik yapısı ile İspanyol markanın sportif DNA’sını ortaya çıkaran Arona’ya sahip olmak isteyen müşterileri 31 Mart’a kadar SEAT Yetkili Satıcılarına bekliyoruz.

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya 01 Mart –  31 Mart 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. SEAT Arona, 100 kilometrede 5,8 – 6,6 litre ortalama yakıt tüketimi ile 131 – 149 g/km ortalama emisyon değerine sahiptir.

Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Arona modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.

Tüm SEAT Arona modellerinde geçerli taşıt kredisi kampanyası 50.000TL tutar için, 12 ay vadeli, %0 faizli ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. İlgili kampanya Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından ortak düzenlenmekte olup, bu kampanyadan Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. tarafından sunulan sigorta ürünlerinin (uzatılmış garanti, SEAT Kasko) satın alan müşteriler yararlanabilecektir. Bu ürünlerin bedelleri müşteriye göre farklılık göstermekte olup ürünler hakkında detaylı bilgi www.vdf.com.tr adresindedir. Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finans A.Ş. – SEAT Finans tarafından sağlanmaktadır. Kredi tahsis ücreti gerçek kişi müşteriler için toplam kredi tutarının binde 5’ine denk gelirken (’toplam kredi tutarı x 0,005x1,05’’ ‘xxx TL’’), tüzel kişi müşterilerde 1.300 TL olarak kredi tutarına dahil edilecektir.

Belirtilen aylık taksit tutarına masraf dahildir. Bu kampanyada 12.12.2017 tarihli ve 30268 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik’teki taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir.

 

 

Gerçek Kişi

 Vade

Kredi tutarı

Aylık Taksit Tutarları

Aylık Faiz Oranı

Aylık Maliyet

Yıllık Maliyet

Model Adı

12

50.000 TL

4.189 TL

%0

%0

%

Arona

*Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir

*262,50 TL kredi tahsis ücreti taksitlere eklenmiştir.

 

 

Tüzel Kişi Müşteriler

 Vade

Kredi tutarı

Aylık Taksit Tutarları

Aylık Faiz Oranı

Aylık Maliyet

Yıllık Maliyet

Model Adı

12

50.000 TL

4.275 TL

%0

%0

%0

Arona

*Tabloda belirtilen kredi tutarları için aylık ve yıllık eşit taksitli faiz oranları belirtilmiştir.

*1.300 TL kredi tahsis ücreti taksitlere eklenmiştir.

 

 

Form için tıklayınız

 

Price List Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler

Configure Araç Oluşturucu

Araç Oluşturucu