SEAT Ibiza'da Yeni Yıl Fırsatı!


SEAT’ın Ibiza modeli, yeni yılda 16.000₺ indirimle, 154.000₺ tavsiye edilen kampanyalı liste fiyatı ile SEAT Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor.

SEAT’ın ikonik modeli Ibiza, yeni yılda cazip fiyatı ile seni harekete geçirmeye hazır! Ibiza’nın yeni 1.0 lt Evo 80 HP motor seçeneği 100 km’de ortalama 5,2 lt yakıt tüketimine sahip. Style donanım ile satışa sunulan modelde yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra, yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor. Ocak ayı boyunca geçerli bu fırsatı kaçırmamak için hemen SEAT Yetkili Satıcılarına başvur.

31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli kampanya, kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

 

Kampanya Koşulları:

Görselde bulunan donanım ve özellikler, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerde farklılık gösterebilir ve opsiyonel olarak sunulabilir. İlgili tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek paket ve donanımlar nedeniyle fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Ibiza ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz..

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Yetkili Satıcıların indirim hakkı saklıdır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv - SEAT markası tarafından uygulanan diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya 01.12.2020 tarihinden itibaren 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.

 

Form için tıklayınız

Price List Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler