Yeni SEAT Ibiza'da Kış Fırsatı!

SEAT’ın ikonik modeli Ibiza, Ocak ayına özel satış kampanyası ile seni harekete geçirmeye hazır! Yeni SEAT Ibiza’nın 1.0 Evo 80 HP Style modeli 301.500 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatı ile SEAT Yetkili Satıcılarında seni bekliyor. Zengin donanım özelliklerine sahip Style donanımda 6 hava yastığı, hız sabitleme sistemi, ön bölge asistanı (Front Assist), şerit takip asistanı (LKS) gibi güvenlik özelliklerinin yanı sıra arka park sensörleri, çift bölgeli otomatik klima, EcoLED ön farlar, 15" alüminyum alaşımlı jantlar, 8,25" multimedya sistemi ve Full Link özellikleri de standart olarak sunuluyor.

Kampanya 13-31 Ocak 2022 tarihleri arasında ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir.

 

Kampanya Koşulları:

Bu kampanya 13-31 Ocak 2022 tarihleri arasında, Yeni SEAT Ibiza’nın 1.0 Evo 80 HP Style modelinde ve kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Yeni SEAT Ibiza’nın 1.0 Evo 80 HP Style modelinin NEDC standartlarına göre karma CO? emisyonu 107 g/km, karma yakıt tüketimi 4,7 l/100 km değerlerindedir.

Görselde bulunan aracın özellikleri, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerle farklılık gösterebilir. Bazı özellikler opsiyonel olarak sunulabilir. Belirtilen tutarlar, tavsiye edilen indirim tutarları ve fiyatları olup başka bir kampanya ile birleştirilemez. SEAT Yetkili Satıcılarının ek indirim yapma hakkı saklıdır. Standart donanımda yer almayan ek donanımlar ve özellikler nedeniyle araç fiyatında değişiklik olabilir. Yeni Ibiza modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye SEAT Yetkili Satıcılarından ulaşabilirsiniz.

Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, modellerin teknik özelliklerde, donanımlarda ve renklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Doğuş Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya sonlandırma hakkına sahiptir.  

 

 

Price List Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler

Configure Araç Oluşturucu

Araç Oluşturucu