SEAT'tan Ücretsiz Dezenfeksiyon Hizmeti


SEAT'tan ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti! Tüm müşterilerimizin ücretsiz olarak yararlanabileceği, bakteri ve virüslere karşı koruma sağlayan dezenfeksiyon işlemi için sizi de Yetkili Servislerimize bekliyoruz. Randevu için yetkili servislerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz profesyonel dezenfeksiyon işlemi, bakteri ve virüslere karşı koruma sağlayan dezenfeksiyon işlemidir. Ortalama yarım saat sürmektedir. Araç iç ve dış yüzeylerinde belirlenen temas bölgelerine püskürtme şeklinde uygulanmaktadır. Araç içinde dezenfekte edilecek bölgeler: Direksiyon, Vites, El Freni, Kapı Kolları, Anahtar, Radyo Ekranı, Klima Kontrol Düğmeleri, Kol Dayama, Kapı Döşemeleri, Koltuklar, Koltuk Ayar Mekanizmaları. Araç dışında dezenfekte edilecek bölgeler: Kapı Kolları, Kapı Direkleri, Bagaj Açma/Kapama Bölgesi. İnsan, bitki ve hayvanlara karşı toksik ve kanserojen etkisi mevcut değildir.

 

Kampanya Koşulları:
Kampanya SEAT Yetkili Servislerinde 22.06.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında yapılan tüm işlemlerde geçerlidir. Uygulamadan faydalanabilmek için yetkili serviste herhangi bir işlem yaptırma zorunluluğu mevcut değildir.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler

Configure Araç Oluşturucu

Araç Oluşturucu