SHELL'DEN SEAT SAHİPLERİNE ÖZEL 5 KAT SMART PUAN

 

Sevgili SEAT müşterileri veya aracını SEAT’tan alacak olanlar!

Plakanızı ZUBİZU’ya kaydedin, Shell'den her yakıt alımında sadece size özel 5 kat Smart Puan kazanın.

Aracınızın plakası ve varsa Shell ClubSmart kart numaranız ile kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan 25 Ekim- 31 Aralık 2019 tarihleri arasında her yakıt alımında 5 kat Smart Puan kazanacaksınız.

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek.

Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

 

Kampanya Koşulları:

“Kampanya 25 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Shell istasyonlarında geçerlidir. Kampanyaya katılan istasyonların listesini ZUBİZU’daki geçerli lokasyonlar kısmından inceleyebilirsiniz.

Shell Kampanyasına kayıtlı olan mevcut SEAT kullanıcıları kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilecektir. SEAT’tan yeni araç alan veya daha önce araç almış ZUBİZU üyeleri 25.10.2019 tarihi itibarıyla Shell Club Smart kart numarası ve plakası ile Shell kampanya katılımını Zubizu uygulaması üzerinden tamamladıktan sonra kampanyadan yararlanabilecektir.

Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren akaryakıt veya otogaz alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir. 5 kat Smart Puan kampanyası aylık 1.000 TL'ye kadar yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Aynı ay içerisinde 1.000 TL'yi aşan yakıt alımlarında tek kat Smart Puan kazanılır.

Kampanyadan yararlanmak için aynı gün içerisinde en fazla 3 kez yakıt alımı yapılabilir. Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir. Kazanılan Smart Puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell Club Smart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell Club Smart karta 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan Smart Puanlar bu süre bitiminde silinecektir. Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden Smart Puan kazanılmaz.

Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 10.000 Smart Puan olmak üzere 500 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir. 500 Smart Puan, 5 TL değerinde akaryakıt veya oto gaza eşdeğerdir. Smart Puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır. Alım yaptığınız her litre için ilgili yakıt cinsine göre Smart Puan kazanabilirsiniz. Her yakıt türü için kazanılan litre başına Smart Puan değeri değişiklik göstermektedir. Sadece ZUBİZU’ya kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden ekstra Smart Puan kazanılır. Smart Puan harcaması için ön saha satış elemanına Smart Puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell Club Smart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir. Shell Club Smart Extra kart sahipleri ile Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları kampanyadan faydalanamaz. Kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir. Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU ödül puanı kazanılmaz. Doğuş Otomotiv, ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Test Sürüşü

Test Sürüşü

Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler

Araç Oluşturucu

Araç Oluşturucu