SEAT-Bosluk

SEAT'tan ZUBİZU KULLANICILARINA ÖZEL SHELL KAMPANYASI

SEAT'tan ZUBİZU KULLANICILARINA ÖZEL SHELL KAMPANYASI

Plakanızı ZUBİZU’ya hemen kaydedin, Shell’de yapacağınız her yakıt alımında 3 ay boyunca 4 kat Smart Puan kazanın. 

Eğer plakanız ZUBİZU’da kayıtlı ise Shell’de yapacağınız her yakıt alımında 3 kat Smart Puan kazanıyorsunuz.

ZUBİZU mobil aplikasyonu üzerinden kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her yakıt alımınıza Smart Puan kazanacaksınız.

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek. Bu puanların karşılığında anlaşmalı tüm Shell istasyonlarından yakıt alabileceksiniz.

Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

Henüz üye olmadıysanız, siz de hemen üyeliğinizi tamamlayın, bu fırsatı kaçırmayın.

Mobil Ödeme;

Mobil ödeme geçerli olduğu Shell istasyonlarında Visa veya Mastercard tipindeki kredi kartlarınızla mobil ödeme yapmak için dolum öncesinde istasyon görevlisine ödemeyi ZUBİZU mobil ödeme ile yapacağınızı belirtmeyi unutmayın. Ödeme onayını verebilmeniz için ZUBİZU uygulamanızın açık olması veya anlık bildirimlere izin vermiş olmanız gereklidir. 3D secure onay mesajı kredi kartınızın tanımlı olduğu telefon numarasına iletilecektir.

Kampanya Koşulları:
Kampanya sadece kampanyaya katılan Shell istasyonlarında geçerlidir. Kampanyaya katılan istasyonların listesini ZUBİZU’daki geçerli lokasyonlar kısmından inceleyebilirsiniz. Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren akaryakıt veya otogaz alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir. 4 kat Smart Puan kampanyası 1.000 TL'ye kadar yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Aynı ay içerisinde 1.000 TL'yi aşan yakıt alımlarında tek kat Smart Puan kazanılır. Kampanyadan yararlanmak için aynı gün içerisinde en fazla 3 kez yakıt alımı yapılabilir. Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir. Kazanılan Smart Puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan Smart Puanlar bu süre bitiminde silinecektir. Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden Smart Puan kazanılmaz. Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 10.000 Smart Puan olmak üzere 500 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir. 500 Smart Puan, 5 TL değerinde akaryakıt veya otogaza eşdeğerdir. Smart Puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır. Alım yaptığınız her litre için ilgili yakıt cinsine göre Smart Puan kazanabilirsiniz. Her yakıt türü için kazanılan litre başına Smart Puan değeri değişiklik göstermektedir. Sadece ZUBİZU’ya kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden ekstra Smart Puan kazanılır. Smart Puan harcaması için ön saha satış elemanına Smart Puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir. Shell ClubSmart Extra kart sahipleri ile Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları kampanyadan faydalanamaz. Kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir. Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU ödül puanı kazanılmaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU puanı kazanılmaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.