SEAT-Bosluk

SEAT'tan ZUBİZU KULLANICILARINA ÖZEL SHELL KAMPANYASI

SEAT'tan ZUBİZU KULLANICILARINA ÖZEL SHELL KAMPANYASI

ZUBİZU'dan Shell'de toplam 400 TL yakıt alımına her ay 15 TL değerinde yakıt hediye!

Aracınızın plakası ve varsa Shell ClubSmart kart numaranız ile ZUBİZU mobil aplikasyonu üzerinden kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her ay hediye yakıt kazanmaya devam edeceksiniz. 

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kaydınızın ertesi gününden itibaren her ayın sonuna kadar, bir veya birkaç seferde toplamda 400 TL yakıt alımına ulaştığınızda, takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız 15 TL yakıt değerinde hediye yakıtınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek. Bu puanların karşılığında anlaşmalı tüm Shell istasyonlarından yakıt alabileceksiniz.

 

Kampanya Koşulları:
Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar sadece kampanyaya katılan Shell istasyonlarında geçerlidir. Kampanyaya katılan  istasyonların listesini ZUBİZU’daki geçerli lokasyonlar kısmından inceleyebilirsiniz. Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren akaryakıt veya otogaz alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir. Bir kullanıcı kampanyadan ayın ilk günü ile son günü arasında 400 TL’lik alım limitine ulaşması koşulu ile her ay sadece 1 kez faydalanabilir ve her ay en çok 15 TL değerine eşdeğer Smart Puan kazanabilir. Kazanılan yakıt hediyesi; ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta, 1.500 Smart Puan’a tamamlanarak 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanabilecektir. Süresinde kullanılmayan puanlar bu süre bitiminde silinecektir. Daha önceden ZUBİZU kampanyası dahilinde yakıt alımlarında kazanılmış olan puanlar için standart yükleme yapılacak olup, yakıt alımının bir ay içinde 400 TL’ye ulaşması durumunda toplam puan 1.500’e tamamlanacaktır. Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinizden puan kazanılmaz. Sadece kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden puan kazanılır. Hediye yakıtınızı kullanmak için en az 1 TL’lik yakıt alımı yapmak zorunludur. Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir. Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, taşıt tanıma sistemi kullanıcıları ile 6 ay boyunca ZUBİZU  uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir. Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU puanı kazanılmaz. ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.