SEAT-Bosluk

YENİ ZUBİZU KAMPANYASI

 

SEAT,  Leon, Yeni Ibiza ve Toledo modellerinde ZUBİZU üyelerine özel büyük indirimlerle yılı sonlandırıyor. Kampanya kapsamında Yeni Ibiza, %10'a varan, Leon %7’ye varan; Toledo ise %6'ya varan tavsiye edilen indirimlerle SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

SEAT, ZUBİZU üyeleri için büyük yıl sonu kampanyası düzenliyor. 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyada, eşsiz tasarım, dinamizm ve kullanım kolaylığını bir arada sunan  Leon 1.2 TSI 110 HP DSG Style modeli, %7’ye varan tavsiye edilen indirimlerle SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Bununla birlikte SEAT’ın Ibiza severler için de fırsatları sürüyor. Tasarımı, kalitesi, teknolojik özellikleri ve etkileyici dinamizmi ile şimdiye kadar geliştirilen ve “en iyi Ibiza” olarak tanımlanan Yeni Ibiza, 1.0 75 HP Style modelinde %10'a varan; 1.0 EcoTSI 115 HP DSG Style modelinde ise %3’e varan tavsiye edilen indirimlerle 31 Ocak’a kadar SEAT Yetkili Satıcılarında satışa sunuluyor.

Coupé bir aracın zerafeti ile station’ın çok yönlülüğünü birleştiren SEAT Toledo ise dinamik sürüşten ödün vermek istemeyenler için güvenli ve kaliteli bir aile aracı sunuyor. Konforuyla fark yaratan SEAT Toledo’nun 1.4 TSI 125 HP DSG S&S Style modelinde, %6’ya varan tavsiye edilen indirimler 31 Ocak’a kadar SEAT Yetkili Satıcılarında kullanıcılarını bekliyor.

Bosluk

Bosluk

/firsatlar/kampanyalar/zubizu-ocak-ayi-kampanyasi/ibiza-basvuru-formu.aspx

Bosluk

/firsatlar/kampanyalar/zubizu-ocak-ayi-kampanyasi/leon-basvuru-formu.aspx

IBIZA Kampanya Formu İçin

Tıklayınız

LEON Kampanya Formu İçin

Tıklayınız