SEAT tarihinin en büyük filo satışı SEAT Türkiye’den!

SEAT S.A. tarihinin en yüksek adetli filo satışını Türkiye’de gerçekleştirdi. 
Doğuş Otomotiv - SEAT, Abdi İbrahim firmasıyla yaptığı anlaşmayla 1.750 adet Leon modelinin satışına imza attı.

Doğuş Otomotiv - SEAT, Abdi İbrahim firmasıyla yaptığı anlaşmayla 1.750 adet Leon araç satışına imza atarak, tek seferde yapılan en yüksek adetli filo alımı özelliği ile SEAT tarihinin en büyük filo satışını gerçekleştirdi. 2015 yılında en büyük filo satışını İtalyan Polis teşkilatıyla yapan SEAT markası, Abdi İbrahim firmasıyla yaptığı anlaşmayla yeni bir başarıya imza attı. ODD verilerine göre 2016 yılında segmentinin en çok tercih edilen 2. otomobili olan SEAT Leon, Abdi İbrahim firmasının yeni otomobili oldu.

Düşük yakıt tüketimi, yüksek performans

Tasarım, dinamizm, keyif ve kullanım kolaylığı gibi unsurları bir arada sunan “Leon Formülü” kullanıcılara verimliliği ve performansı bir arada vadediyor. Abdi İbrahim’in filosuna kattığı 1.750 Leon aracın tamamı 115 beygir gücünde, 1.6 TDI motora ve DSG şanzımana sahip. Bu motor, kullanıcılarına yüksek verimlilik sağlarken, aynı zamanda 4.1 litrelik düşük yakıt tüketimini de temin ediyor.

İleri teknolojiler

Şehir içi ve şehir dışı yoğun araç kullanımını daha kolay ve zevkli hale getiren Full Link teknolojisi sayesinde de, araç kullanıcıları telefon ekranlarını yeni 8 inçlik multimedya ekrandan kontrol edebiliyorlar. Ayrıca bu büyük ekran sayesinde Yeni SEAT Leon'un Geri Görüş Kamerası teknolojisinden de faydalanarak dar alanlara bile kolayca park etmeleri mümkün oluyor. Abdi İbrahim’in tercih ettiği Leon araçlardaki bir diğer özellik de yine kullanım kolaylığı ilkesini esas alarak tasarlanmış olan Elektrikli Park Freni. Tek bir düğmeyle aktif hale gelen bu teknoloji sayesinde eğimli yollarda aracın geri kayması önleniyor. Yeni SEAT Leon araçlarda bulunan Yedi Hava Yastığı ve İkincil Çarpışma Freni özellikleri ile uzun saatler araç kullanmak durumunda olan Abdi İbrahim çalışanları için güvenli sürüş de sağlanmış oluyor.