SEAT-AKSESUARLAR

AKSESUARLAR

Daha fazlasına sahip ol. Daha fazla cesaret göster.

Senin dünyanda, her şey mümkün. Dekoratif tasarımlar ve özel kaplamalar ile  SEAT Arona'daki aksesuarlar, akıllı ve güvenli sürüşü garanti eder.

DIŞ GÖRÜNÜM KİŞİSELLEŞTİRME

Tavize yer yok.

Tamamen tarz, hatta daha fazlası. SEAT Arona'ndaki sis lambası ve yan kapı kaplamaları, Piano Black veya Gümüş renk seçenekleriyle mevcut. Bagaj kapağı için, Mat Krom ve Piano Black renk seçenekleri sunuluyor. Artık her şeye hazır görünüyorsun.

DEKORATİF İÇ MEKAN

Yenilmezi yen.

1

Çeşit çeşit seçenekler. Fitness veya Sofistike direksiyon? Gümüş renkli vites kolu, pedallar ve ayak dayamaları? Diğerlerinden farklısın, bu nedenle Yeni Arona da farklı.

ALAŞIM JANTLAR, AYNA VE ETEKLER

Detayların gücü. Artık senin.

SEAT-ALAŞIM JANTLAR, AYNA VE ETEKLER

ALAŞIM JANTLAR, AYNA VE ETEKLER

SEAT-ALAŞIM JANTLAR

ALAŞIM JANTLAR

18" parlak Piano Black ve mat Sport Black alaşım jantlar, tarzını gözler önüne serecek. Neden olmasın? Seçim senin.

SEAT-DİKİZ AYNASI

DİKİZ AYNASI

SEAT Arona, Fitness Yeşil veya Sofistike İnci Altın renkli dikiz aynası seçeneklerine sahip. Her bakışta, ekstra tarzı hissedeceksin.

SEAT-KAPI EŞİK ÇITASI

KAPI EŞİK ÇITASI

Arona tarzıyla harekete geç. Yan eşiklerin, cesaretle birlikte gelen bir tarz dokunuşunu yansıtan Gümüş, Fitness Yeşil ve Sofistike İnci Altın renk seçenekleriyle kişiselleştirebilirsin.

KAUÇUK BAGAJ HAVUZU

Nereye istersen yanında götür

Ölçüsü tam uygun kauçuk bagaj tabanı, 400 litrelik bagaj bölmesiyle mükemmel bir uyum içindedir. Yanında ne götürmek istersen iste, senin için özel olarak tasarlanmış kaymaz bir malzeme ile aracını koru ve temiz tut.

ÇAMURLUKLAR

Çıtayı yükselt.

Tekerleklerinin arkasına uyum sağlayan çamurluklarla, SEAT Arona'nı koru ve en kötüsünün üstesinden gel.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.