SEAT Arona

TASARIM

SEAT-TASARIM

Kişiselleştirme

TEKNOLOJİ

SEAT-TEKNOLOJİ

Full Link

GÜVENLİK

SEAT-GÜVENLİK

Kör Nokta Tespit Sistemi

TASARIM

Senin Tarzın

Bazıları kalabalığın peşinden gider, bazıları ise farklı bir yol seçer. Kişiselleştirilmiş özelliklerle dolu SEAT Arona ile kendi tarzına sahip olabilirsin. Cesur sürücüler için üretilmiş bu crossover özellikli şehir otomobili , SUV tarzını ve özgünlüğü çevik bir şekilde bir araya getiriyor.

Tasarımı Keşfet

TEKNOLOJİ

Yepyeni bir dünya

En iyi SEAT teknolojileri ile yola çık! Opsiyonel olarak sunulan Full Link teknolojisi ile daima bağlantıda kal!

Zaman kaybı? KESSY Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi ile araca binerken ve araçtan inerken zaman harcamayacaksın.

  • SEAT-List 6,5" Dokunmatik Renkli Ekran
  • SEAT-List Kalp Atışı Fonksiyonu
  • SEAT-List BeatsAudio™
Değişiklikleri Keşfet

GÜVENLİK

Kontrol sende

Her hareketinde, SEAT Arona arkanda. Açık yollarda veya dar bir alanda yolunu bulmaya çalışırken, en son teknoloji ürünü güvenlik özellikleri seni ve yakınındakileri korur.

 
  • SEAT-List Ön Bölge Asistanı ve Adaptif Hız Sabitleyici
  • SEAT-List 6 Hava Yastığı
  • SEAT-List Kör Nokta Tespit Sistemi
  • SEAT-List Arka Çapraz Trafik Uyarısı
Daha Fazlasını Keşfet

GALERİ

İfadeni ortaya koy

SEAT Arona sadece farklı değil, konforla ve güçlü dış hatlarla aynı zamanda tarz sahibi. Harika ve ferah bir iç mekan, Opsiyonel olarak sunulan Full Link teknolojisi ve tam hakimiyet sağlayan ön konsol ve direksiyon. Şimdi sıra sende!

AKSESUARLAR

Cesur ol

SEAT Arona'da her zaman daha fazlası mevcut. Her yolculuk daha kolay ve daha keyifli. Yanında ne istersen götürebilmen için Arona'da birçok ekstra aksesuar sunuyoruz.

Aksesuarlar Aksesuarlar

SOKAK SANATI

Kendi tarzının peşinden git

İçgüdülerine güven! Senin olanı ele geçir ve kendi yolunu izle, her şeyin daha güzel olduğunu göreceksin. Uluslararası sokak sanatçısı Mateo tam olarak böyle yapmış!

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.