SEAT-GÜVENLİK

GÜVENLİK

Cesur hareketler için

Güvenlik her zaman için önemlidir. Bunun için SEAT Arona'nın her parçası, güvenliğin düşünülerek tasarlandı. Seni ve değer verdiklerini korumak için...

KÖR NOKTA TESPİT SİSTEMİ

Yaklaşanı gör

Hareketlerinde daima özgüven sahibi ol. SEAT Arona, şerit değiştirmeden önce yaklaşan araçlara karşı seni uyarmak için opsiyonel Kör Nokta Tespit Sistemi içerir.

ÖN BÖLGE ASİSTANI VE ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Cesur ol. Arkandayız.

SEAT Arona'nın opsiyonel olarak sunulan özel bir yeteneği var; Ön Bölge Asistanı gibi. Öndeki araç aniden frenlerse, sistem anında tepki verir ve güvenli biçimde mesafeni korur. Opsiyonel Adaptif Hız Sabitleme Sistemi de uygun hızı koruyarak yola odaklanmanı ve yola hakim bir şekilde sürüşe devam etmeni sağlar.

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

Yolu tanı.

SEAT-GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ

SEAT-ARKA ÇAPRAZ TRAFİK UYARISI

ARKA ÇAPRAZ TRAFİK UYARISI

Geri manevra mı yapmak istiyorsun? Çok kolay. Opsiyonel Arka Çapraz Trafik Uyarısı, arkanda bir araç veya bir engel varsa, SEAT Arona'yı otomatik olarak durdurur.

SEAT-İKİNCİL ÇARPIŞMA FRENİ

İKİNCİL ÇARPIŞMA FRENİ

Bir çarpışma durumunda, İkincil Çarpışma Freni yıldırım hızıyla devreye girer. Ek çarpışmaların meydana gelmesini önler, fakat kontrol daima sendedir.

SEAT-YORGUNLUK TESPİT SİSTEMİ

YORGUNLUK TESPİT SİSTEMİ

Herkesin mola vermeye ihtiyacı var. SEAT Arona'nın davranışını izleyen Yorgunluk Tespit Sistemi, yorulduğunu anlayabilir ve mola vermeni tavsiye eder.

YOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ

Sırada tırmanış mı var? Hazırsın.

1

Yokuşlar senin için sorun değil. Yokuş Kalkış Destek Sistemi ile, eğimde harekete geçmek çok kolay. Fren basıncını koruyan sistem ile en dik yokuşlarda dahi el frenini kullanmana gerek kalmaz.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI VE PARK ASİSTANI

Akıllı manevralara

Dar bir alana geri manevra mı yapıyorsun? SEAT Arona, arkandakileri görmeyi öndeki yol kadar kolay hale getirir. Geri Görüş Kamerası, konsolunda aracın hareket yönünü belirten kılavuz çizgiler görüntüler ve Park Asistanı manevrayı yapar.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.