SEAT Servis

Gönül rahatlığı ile.

Hayat atölye çalışmaları için çok kısa. Aracını, SEAT Servis'inin avantajları ile en iyi şekilde muhafaza et.

 

SEAT CARE

Harekete devam etme güveni.

Aylık basit bir ücret karşılığında kapsamlı garanti, bakım, sigorta ve %50’ye varan tasarrufa sahip ol. Endişelerini geride bırak.

SEAT Sigorta

Hayat tahmin edilemez.

Hiçbir şeyi şansa bırakma. Sadece SEAT otomobillerine özel tam kapsamlı teminattan yararlanmak için SEAT Sigortası ekle.

Garanti Uzatımı

Hiçbir şey seni engelleyemez.

Her zaman yolda mısın? Yeni arabanın fiyatına  hiçbir ek ücret ödemeden kapsamlı SEAT Garantisini 5 yıla veya 100,000 km’ye kadar uzatılabilirsin.

SEAT Yol Yardım

Hareket etme özgürlüğü.

Yeni bir SEAT’ın mı var? AB'de ve çoğu komşu ülkede 7/24 geçerli yol yardımını 2 yıl ücretsiz al.

SEAT Servis ve Bakım

Yıllar boynca en üst kalite.

Kapsamlı bakım, aracının en iyi durumda kalmasını sağlar. SEAT’ını güvenli, ekonomik ve uzun vadeli bir yatırım haline getir.

 

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.

Price List Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler