SEAT-TASARIM

TASARIM

Farklı olan liderlik eder.

SEAT Arona, baştan aşağı farklı olman ve sınırları zorlamana yardımcı olmak için tasarlandı. Şekil ve işlevselliğin mükemmel dengesi ile maceraya hazır mısın?

 

DIŞ TASARIM

Özgüven sana yakışır

 

Çekingenlik sana göre değil mi? SEAT Arona, kalabalıkta kendini gösteriyor.Opsiyonel Full LED farlar ve LED arka stop lambaları, görmene ve görülmene yardımcı oluyor. Keskin çıkıntılar ve dinamik hatlar, kendi tarzını simgelemene ve bunu yaparken harika görünmene olanak sağlar.

 
RENKLER

İçgüdülerine güven.

Beyaz

Akdeniz Mavi

Mystic Magenta

Eclipse Turuncu

Mystery Mavi

Desire Kırmızı

Urban Gri

Magnetic Gri

Midnight Siyah

Nevada Beyaz

İÇ TASARIM

Daha fazlası? Neden olmasın?

Hayatta, daha fazlasını istediğin anlar olur; daha geniş alan ve daha yüksek teknoloji gerekir. SEAT Arona ile tüm bunlara artık sahipsin!

AMBİYANS AYDINLATMASI

Senin tasarımın.

İçgüdülerine kulak verdiğinde, hayat çok güzel olabilir. Tek bir düğmeyle, iç mekanının rengini değiştirebilir ve seni ruh halinin yönlendirmesine izin verebilirsin.

İÇ ALAN

Her şeyin yanında

Sevdiklerini yanına al ya da eşyalarını toplayıp tek başına yola koyul. SEAT Arona'da her şey ve daha fazlası için yer var.

BAGAJ KAPASİTESİ

Tavize gerek yok.

SEAT Arona, 400 litre gibi muazzam bir bagaj hacmine sahip. Tüm istediklerini yanına alabilmen için...

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.