SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Enerjini koru. Kontrol sende.

SEAT Arona, kontrolün sende olması için gereken  tüm teknolojiye sahip. Full Link, KESSY Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Ambiyans Aydınlatması gibi...

FULL LINK İLE 6,5" MULTIMEDYA EKRANI

Artık seni durdurmak mümkün değil

Opsiyonel Full Link donanım ve 6,5" Multimedya Ekranı ile, sevdiğin her şeye bağlanabilirsin. Apple Car Play™, Android Auto™ veya Mirror Link™ ile paylaş, dinle ve yönünü bul.

TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER

Kendi temponla ilerle

SEAT-TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER

TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER

SEAT- KESSY ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ

KESSY ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ

SEAT Arona'na yaklaştığında, KESSY Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi kilidi otomatik olarak açar. Motor bekleme moduna geçer, böylece geriye sadece Kalp Atış Fonksiyonu'nun devreye girmesi ve sonrasında da yola koyulmak kalır.

SEAT-BEATSAUDIO™

BEATSAUDIO™

Hangisini seversin? Klasik? Caz? Belki de yüksek tempo? 300W amplifikatör, altı hoparlör ve yüksek teknolojili bir subwoofer ünitesi ile opsiyonel beats, müzik zevkin ne olursa olsun hazır.

SEAT-YAĞMUR VE  IŞIK SENSÖRLERİ

YAĞMUR VE IŞIK SENSÖRLERİ

Değişken koşullarda mı sürüş yapıyorsun? SEAT Arona'daki yağmur ve opsiyonel ışık sensörleri, sileceklerin ne zaman çalıştırılması gerektiğini ya da hızına göre kısa farların menzilini en iyi şekilde ayarlar.

YÜKSEK KALİTELİ İÇ MEKAN

En öne geç.

Sürücü koltuğundayken, her şey tam karşında. Lastik basıncı ve yakıt tüketimi gibi... Yorgunluk Algılama ve Opsiyonel Park Assistanı. Tümü, net ve sezgisel bir ön konsolda görüntülenir.

SEAT SÜRÜŞ PROFİLİ

Bir kademe üstüne ne dersin?

Opsiyonel SEAT Sürüş Profili, senin tarzına uyum sağlar. Daha fazla güç? Daha sert süspansiyon? Sport veya Eco? Arona senin kadar bireysel, senin kadar özgür!

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.