SEAT-AKSESUARLAR

AKSESUARLAR

Sınır yok.

İçeride. Dışarıda. Hiçbir yerde. Göz alıcı, aerodinamik ve kolay takılan aksesuarlar ile kalabalık içinde kendini göster ve sürüşünü canlandır. SEAT Ibiza'yı neden tamamen kendine özel hale getirmiyorsun?

STİL KİTİ

Ezberleri bozmanın zamanı

Stil Kiti ile bir ön tampon dudağını ve yan etekleri, ayrıca bir arka difüzörü ve spoylerleri tek bir paket şeklinde ekleyebilirsiz. Klasik yarış görünüşüne kendi renk seçiminizi mi eklemek istiyorsun? İşte şık yaşamak budur!

DEKORATİF İÇ MEKAN

Değişim güzeldir.

1

Direksiyondan, paspaslara; pedallardan yan eşiklere ve vites koluna... İç mekandaki her detay, üç farklı tasarım arasından istediğiniz ile özelleştirilebilir: Sport, Trend ve Urban Tech.

YÜKSEK KENARLI BAGAJ HAVUZU

Macera yeniden başlıyor

SEAT Ibiza'nın bagaj bölmesine kusursuz uyum sağlayan yüksek kenarlı bagaj havuzu, otomobilini ve içerisine koyduğun her eşyayı korumak için tasarlandı.

ÇAMURLUKLAR

Her şeye hazır

Ibiza'nı yoldan geçen darbelere karşı korumak için tasarlandı. En zoruna bile meydan oku!

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.