SEAT-GÜVENLİK

GÜVENLİK

Hayat, endişelenmek için çok kısa.

SEAT Ibiza, seni ve sevdiklerini güvende tutmak için tasarlandı. Gönül rahatlığıyla, detayları düşünmeden sürüşüne odaklanabilirsin.

GÜVENDE KAL

Fonksiyonlara göz at

1 Arkandayız

Opsiyonel Adaptif Hız Sabitleme Sistemi trafiğe uyum sağlar.Opsiyonel olarak sunulan Front Assist acil durumlarda frenleme yapar ve Yorgunluk Tespit Sistemi mola vermen gerektiğini hatırlatır. Yolda seni ne bekliyor olursa olsun, arkandayız.

HAVA YASTIKLARI

Rahat bir nefes alabilirsin

En kötü durumda bile SEAT Ibiza'nın akıllı hava yastığı kontrol ünitesi, duruma en uygun karşılığı verir. Sürücü ve yolcu, ön-yan ve perde hava yastıkları ile korunur.

ELEKTRONİK STABİLİTE KONTROLÜ

Sen bırak, SEAT'ın yapsın

Yeni nesil Elektronik Stabilite Kontrolü, adının hakkını veriyor. Herhangi bir kayma belirtisi görüldüğünde, SEAT Ibiza hızlanmayı sınırlayarak tehlikeli durumlara karşı seni koruyacak.

YOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ

Sınır gökyüzüdür

1 Nasıl çalışır

SEAT Ibiza ile, şehrin yokuşlarına meydan oku! Yokuş Kalkış Destek Sistemi eğimli yollarda kalkışı kolaylaştırır, fren pedalını serbest bıraktığında aracın geri kayması endişesini ortadan kaldırır.

LASTİK BASINÇ UYARISI

Hakkını vererek mi sürmek istiyorsun?

SEAT Ibiza'nın özel Lastik Basınç Uyarısı sayesinde, yola emin bir şekilde çıkabilirsin.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.