SEAT-TASARIM

TASARIM

Seni bekliyor

SEAT Ibiza ile günlük rutinini yaşarken maceranın da keyfine varacaksın!  Daha az yakıtla, daha hızlı ve daha fazla yol kat edip, aerodinamik tasarımla gelişmiş özellikleri bir arada deneyimleyebilirsin.

 

DAHA KESKİN HATLAR

Gösterişin nesi kötü?

SEAT Ibiza'daki bilgisayar destekli tasarım ile ışıklardan dururken bile cüretkar dış kabartmalar ile her zaman şık görünüp, ışıldarsın. Yeni bir şey denemek ve eğlenmek için SEAT Ibiza!

FULL LED FARLAR

Aşk. Heyecan. Dans.

1 Işığı görmek için kaydır

SEAT Ibiza'nın opsiyonel Full LED farları ve stop lambaları, geceyi sanki gündüz sürüş yapıyormuşsun gibi aydınlatır.

RENKLER

Şehri birçok renge boyayın

Beyaz

Akdeniz Mavi

Mystic Magenta

Eclipse Turuncu

Mystery Mavi

Desire Kırmızı

Urban Gri

Magnetic Gri

Midnight Siyah

Nevada Beyaz

İÇ TASARIM

Yeni SEAT Ibiza ile keşfedecek koskoca bir dünya var. Ama içeride de birçok sürprizle karşılaşabilirsin. Örneğin yeni zarif ön konsol, kişiselleştirilebilir renkler, ayarlanabilir ambiyans aydınlatması ve daha fazla esneklik için daha fazla alan. Hemen harekete geçmelisin!

AMBİYANS AYDINLATMASI

Mutlu olduğun yeri keşfet

Yeni SEAT Ibiza'nın iç mekan ambiyans aydınlatması, konsolda bulunan kırmızı veya beyaz LED'leri istediğin şekilde ayarlamana olanak sağlar.

XCELLENCE VERSİYONU

Tarzın sıradanlıktan uzak mı?

SEAT-XCELLENCE VERSİYONU

XCELLENCE VERSİYONU

Tarzın sıradanlıktan uzak mı?

GALERİ

XCELLENCE

Yeni Xcellence versiyonu ile, sıra dışı bir yaşam. Süper keskin kabartmaların ve opsiyonel 17" alaşım jantların keyfini çıkar. Dekoratif işlemelere sahip zarif döşeme, direksiyondaki ve koltuklardaki renkli dikişler... Ve geniş bir yaşam alanı.

Yeni Xcellence versiyonu ile, sıra dışı bir yaşam. Süper keskin kabartmaların ve 17 inç alaşım jantların keyfini çıkarın. Dekoratif işlemelere sahip zarif döşeme. Direksiyondaki ve koltuklardaki renkli dikişler. Ve muazzam bir alan.

FR DONANIM SEVİYESİ

Hızlı, bir ruh halidir.

SEAT-FR DONANIM SEVİYESİ

FR DONANIM SEVİYESİ

Sportiflik, iyi görünmek... Seni durduran ne?

GALERİ

FR

Vitesi yükseltmenin zamanı gelmedi mi? SEAT Ibiza FR versiyonu ile harika olanı alıp daha da harika hale getir. Örneğin opsiyonel 18" alaşım jantlar, opsiyonel panoramik açılır cam tavan, çift egzoz ucu ve kontrast dikişlere sahip siyah döşeme ile. Hazır ve başla!

Vitesi yükseltmenin zamanı gelmedi mi? Yeni SEAT Ibiza FR versiyonu ile harika olanı alıp daha da harika hale getirin. Örneğin 18 inç alaşım jantlar, panoramik açılır tavan, çift egzoz ucu ve kontrast dikişlere sahip siyah döşeme ile. Yerlerinize. Hazır. Başla!

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.