SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Neden yarını bekleyesin ki?

Herşey burada! 6,5" dokunmatik ekranı ile yeni SEAT Ibiza, şehir hayatında yolunu sorunsuz bir şekilde bulabilmen için en son SEAT teknolojisi ile dolu.

DEVREYE ALMA

Kablosuz Şarj Ünitesi

Akıllı telefonunu  SEAT Ibiza'nın opsiyonel olarak sunulan Kablosuz Şarj Ünitesine yerleştir ve hem kablosuz hem de zahmetsiz bir şekilde şarj et.

SES SİSTEMİ

BeatsAudio™

SEAT Ibiza, opsiyonel BeatsAudio™ ses sisteminin güçlü 300W amplifikatörü, altı hoparlörü ve üst seviye subwoofer ünitesi ile ciddi bir sese sahip. İster klasik müzikle gez, ister techno müziğin sesini aç! Canın nasıl isterse.

FULL LINK

6,5" Dokunmatik Ekran

Ibiza’nın 6,5” dokunmatik ekranı ve opsiyonel Full Link teknolojisi sayesinde telefonun haritaya ulaşırken, arka park sensörüyle kontrol sende!

 

DAHA FAZLA TEKNOLOJİ

Eğlence bitmek bilmiyor.

SEAT-DAHA FAZLA TEKNOLOJİ

DAHA FAZLA TEKNOLOJİ

SEAT-Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

SEAT Ibiza'ya yaklaştığında, kilidi otomatik olarak açılır ve Kalp Atış Fonksiyonu devreye girer. Sadece motoru çalıştırmak için düğmeye basman yeterli.Hemen yola koyulabilirsin.

 

Segway destekli SEAT eXS KickScooter

 

Uygun yaş:

14+

Maksimum hız:

25 km/s / 15,5 mph

Net ağırlık:

12.5 kg

Boyutlar:

Katlanmamış halde: 102 × 43 × 113 cm | Katlanmış halde: 113 × 43 × 40 cm

Akü:

187WH

Maksimum tırmanma açısı:

10°

Maksimum sürücü ağırlığı:

100 kg

Uygulama ile uzaktan kontrol:

Hayır

Uygulama ekranı:

Evet

Bluetooth:

Evet

Su direnci:

IP54

Güç çıkışı:

300W üstü

Maks. menzil:

Yaklaşık 25 km*

Lastik boyutu:

Ön: 20 cm | Arka: 19,2 cm / 7,5 inç

Maksimum şarj süresi:

3.5 saat

Kutu içeriği:

Kol, ana sistem, kullanıcı malzemeleri (kullanıcı kılavuzu, hızlı başlangıç kılavuzu, sınırlı garanti), M4 düz uçlu vida x5 (bir ekstra), M4 altıgen anahtar ve batarya şarj cihazı, Çanta ve Toka

Kutu boyutları:

102,5 x 20,5 x 32,5 cm

 

SEAT-Sürüş Profili

Sürüş Profili

Gezmek mi istiyorsun? Rahat ol. Kendi yolunu mu tercih ediyorsun? Sorun değil. Sürüş Profili sayesinde, SEAT Ibiza ile yapacağın her sürüş tam istediğin gibi olacak. Modu ayarla ve keyfini çıkar.

SEAT-Geri Görüş Kamerası

Geri Görüş Kamerası

Geri manevralarda yardımcı olan Geri Görüş Kamerası, ekranda görüntü oluşturarak aracı nereye yönlendireceğini gösterir. Güvenli, konforlu ve kolay.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.