Leon CUPRA

TEKNOLOJİ

SEAT-TEKNOLOJİ

CUPRA Sürüş Profili

KONFOR

SEAT-KONFOR

Kablosuz Şarj Ünitesi

GÜVENLİK

SEAT-GÜVENLİK

Sürücü Destek Sistemleri

GÜÇ

SEAT-GÜÇ

300 hp

TASARIM

Yarış Pistinden Esinlenen Tasarım

SEAT Leon CUPRA, ödüllü yarış otomobillerimizden esinlenilenerek tasarlandı.  Aerodinamik tasarım hatları ve 300 HP gücündeki motoru ile Leon CUPRA; ister direksiyon başındaki sürücü, ister yol kenarındaki bir seyirci olsun, keyif alınması için yaratıldı.

Tasarımını Keşfedin Tasarımını Keşfedin

TEKNOLOJİ

Arkanıza Yaslanın Ve Keyfini Çıkarın

Hareket halinde olmanın stresini, opsiyonel olarak sunulan Kablosuz Şarj Ünitesi ve  KESSY Anahtarsız Biniş ve Çalıştırma Sistemi gibi gelişmiş teknolojilere bırakın. Sadece arkanıza yaslanın ve yoldaki her anın keyfini çıkarın.

  • SEAT-List Kablosuz Şarj Ünitesi
  • SEAT-List Kessy Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi
  • SEAT-List CUPRA Sürüş Profili
  • SEAT-List Full Link Teknolojisi
Daha Fazla Keyif Alınacak Teknoloji

GÜVENLİK

En Son Teknoloji Ürünü

İkincil Çarpışma Freni ve Yorgunluk Tespit Sistemi gibi teknolojiler sayesinde,  SEAT Leon CUPRA ile daima güvende hissedeceksiniz. En son teknoloji, tam potansiyelinize ulaşmanıza olanak sağlayacak.

  • SEAT-List Şerit Takip Asistanı
  • SEAT-List Yorgunluk Tespit Sistemi
Daha Fazlasını Keşfedin

SPONSORLUK

SEAT Leon CUPRA, En İyisi İle Sürüş

Leon CUPRA, bir spor otomobil ile aynı tutku, performans ve sürüş özellikleriyle üretildi. Bu nedenle Ducati ve Superbike World Championship resmi ortağıyız. Yarış pistinde veya boş yollarda, artık özgürlük zamanı.

AKSESUARLAR

Sıradışı Deneyim

Kapsamlı aksesuar yelpazemizle hedefimiz, size SEAT Leon CUPRA'nın içindeyken bambaşka bir deneyim yaşatmak. Bu otomobilin tüm özellikleri, yolculuğu daha kolay ve daha konforlu hale getirmek için tasarlandı. Aracınızı aksesuarlarla donatın ve CUPRA deneyiminizi yükseltin.

Favorinizi Seçin Favorinizi Seçin

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.