SEAT-AKSESUARLAR

AKSESUARLAR

KEYİF ALINACAK DAHA ÇOK ŞEY

 SEAT Leon ST'de bir şeyin eksik olduğunu düşündüyseniz, şunu bilmelisiniz ki size daha iyi bir sürüş deneyimi sağlamak amacıyla ekleyebileceğiniz pek çok aksesuar, seçiminize sunulmaktadır.

EKSTRALAR

Deneyiminizi Tamamlayın

SEAT-EKSTRALAR

EKSTRALAR

SEAT-GÜNEŞLİKLER

GÜNEŞLİKLER

Ailenizi, arka camlarda sunulan katlanır güneşliklerle güneş ışınlarından koruyun. Güneşlikler yolda mükemmel görüş sağlayacak ve aracın içinde ortam sıcaklığını iyileştirecektir. Çok yardımcı bir aksesuar!

SEAT-AYAK DAYAMA VE SPOR PEDALLAR

AYAK DAYAMA VE SPOR PEDALLAR

Sportif tasarımlı alüminyum kaplamalar ve kaymayı önleyici siyah kauçuk, kavramayı artırır ve sportif sürüş deneyiminden keyif almanızı sağlar.

SEAT-AKILLI VE PRATİK AKSESUARLAR

AKILLI VE PRATİK AKSESUARLAR

Bardak tutuculardan, otomobilin her tarafında gizlenmiş çok sayıda eşya saklama çözümüne kadar SEAT Leon ST'de size daha fazla işlevsellik katacak ve konforunuzu artıracak her türlü aksesuar mevcut.

PORTBAGAJ

İhtiyacınız Olan Her Şeyi Alın

Bu hafta sonu plaja mı, dağlara mı gidiyorsunuz; yoksa bir yol gezisine mi çıkıyorsunuz? Zaman veya aktivite ne olursa olsun, portbagaj sayesinde otomobiliniz, ekipmanınızı güvenle ve rahat bir şekilde taşımaya hazır.

EK KORUMA SAĞLAYAN KILIF

Aracınızı Koruyor

Sportif SEAT Leon ST'nizin dış kısmını bu basit ama faydalı kırmızı kılıf ile koruyun. Kötü hava koşullarının veya tozun, aracın muhteşem dış görünüşünü bozmasına izin vermeyin.

KAPI EŞİK ÇITASI

Doğru Dokunuş

1

SEAT Leon ST'nin aksesuarlarını tasarladığımızda her küçük ayrıntıyı düşündük; kapı eşik çıtaları bunun harika bir örneği. Otomobilinizi korumak için seçeceğiniz ışıklı veya inoks folyo kaplı çıta ile aracınıza, doğru karakteristik dokunuşunu katın.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.