SEAT-GÜVENLİK

GÜVENLİK

Endişeye Yer Yok

Bir ebeveyn olarak iç huzuru daima en öncelikli konudur. İşte bu nedenle  SEAT Leon ST'de opsiyonel olarak sunulan Yorgunluk Tespit ve Adaptif Hız Sabitleyici sayesinde siz ve aileniz, kendinizi daima güvende hissedeceksiniz.

TRAFİK SÜRÜŞ ASİSTANI

Stresi Bırakın, Keyif Almaya Başlayın

Trafik sıkışıklığı yüzünden aracınızdan soğumanıza gerek yok.  SEAT Leon ST; diğer araçlara olan mesafeyi hesaplar, hızlanmayı ve yavaşlamayı kontrol eder, aynı zamanda bulunduğunuz şeridi korur.

 

ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Biraz Ek Yardım

 SEAT Leon ST'nin ön ızgarasında bulunan radar sayesinde sistem, öndeki aracın hızını, yönünü ve araçla olan mesafesini ölçerek hızınızı öndeki araca uyumlu hale getirir. Opsiyonel adaptif hız sabitleyici sayesinde takip mesafesini korurken daha kolay ve güvenli bir sürüş sağlarsınız.

Acil Durum Asistanı

Bu sistem, sürücünün hareketlerini analiz eder ve bir tepki olmadığını algıladığında hafif bir frenleme yaparak otomobili sarsar, hızı düşürür ve hatta sürücü kontrolü devralana kadar aracı şeritte tutar. Son olarak dörtlüleri yakar ve aracı durdurur.

 

SÜRÜŞ ASİSTANI PAKETİ

Rahatça İlerleyin

SEAT-SÜRÜŞ ASİSTANI PAKETİ

SÜRÜŞ ASİSTANI PAKETİ

SEAT-Yorgunluk Tespit Sistemi

Yorgunluk Tespit Sistemi

Kahve de yolculuğun bir parçasıdır. Opsiyonel yorgunluk tespit sistemi, direksiyon hareketlerini ve sürücü performansını analiz ederek sürücünün yorulup yorulmadığını anlamaya çalışır. Sistem yorgunluk tespit ederse size mola önerisinde bulunur.

SEAT-Uzun Far Asistanı

Uzun Far Asistanı

Opsiyonel uzun far asistanı, başka bir araç algıladığında sürücüsünün gözlerinin kamaşmasını önlemek için otomatik olarak uzun farlardan kısa farlara geçer. Farları, yolun görüş koşullarına göre de kontrol eder.

SEAT-Şerit Takip Asistanı

Şerit Takip Asistanı

SEAT Leon ST' de opsiyonel olarak bulunan Şerit Takip Asistanı ile şeridinizden ayrılmak üzere olduğunuz algılanır ve direksiyon müdahaleleriyle otomobilinizin yönü düzeltilir.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.