SEAT Leon ST

BAGAJ HACMİ

SEAT-BAGAJ HACMİ

587l

KONFOR

SEAT-KONFOR

KESSY Anahtarsız Biniş & Çalıştırma

TEKNOLOJİ

SEAT-TEKNOLOJİ

8" Dokunmatik Ekran

TASARIM

Aileniz için Geniş Alan

Mükemmelleştirilen tasarım çizgileriyle SEAT Leon ST, aramakta olduğunuz geniş alanı size fazlasıyla sunar. Aracın daha uzun gövdesi artırılan iç konforun ve ferahlığın müjdecisidir. Ebeveyn olmayı çocuk oyuncağı yapan, bir otomobilden beklediğiniz her şey...

Tasarımı Keşfet Tasarımı Keşfet

TEKNOLOJİ

Her Saniyenin Tadını Çıkarın

SEAT Leon ST, her anı keyif alınabilir kılan teknolojinin tamamıyla sunulmaktadır. Elektrikli Park Freni ve opsiyonel olarak sunulan Kablosuz Şarj Ünitesi gibi özellikler her bir sürüşün sorunsuz ve mükemmel olmasına yardımcı olacaktır.

  • SEAT-List Kablosuz Şarj Ünitesi
  • SEAT-List Kessy Anahtarsız Biniş ve Çalıştırma
  • SEAT-List Elektrikli Park Freni
  • SEAT-List Full Link Teknolojisi
Keyif Alınacak Daha Fazla Teknoloji

GÜVENLİK

Endişeye Yer Yok

İç huzuru daima en büyük önceliğe sahiptir.  SEAT Leon ST'nin opsiyonel olarak sunulan Adaptif Hız Sabitleyici veya Yorgunluk Tespit Sistemi gibi gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde kendinizi her zaman güvende hissedersiniz.

  • SEAT-List Trafik Sürüş Asistanı
  • SEAT-List Yorgunluk Tespit Sistemi
  • SEAT-List Uzun Far Asistanı
  • SEAT-List Adaptif Hız Sabitleyici
Daha Fazlasını Keşfet

VERİMLİLİK

İyi Bir Başlangıç Yapmak

 SEAT Leon ST'nin çevre dostu motor özellikleri sayesinde, her yolculuğa daha yüksek verim ve daha düşük yakıt tüketimi ile başlarsınız. Bu motor; güç, yüksek performans ve çevre dostu özelliklerin tümünü barındırıyor.

GALERİ

Çok Yönlü Tasarım

 SEAT Leon ST'de mükemmel tasarım, konfor ve geniş mekân özellikleriyle birlikte standart olarak yer alır.

AKSESUARLAR

İhtiyaçlarınıza Uygun

Zaten tam donanımlı olan SEAT Leon ST'nize daha da fazla işlevsellik ekleyebilir, beklentilerinizi karşılayan zengin çeşitli aksesuarlar ile ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Kişiselleştirme seçeneklerinden eşya saklama bölmelerindeki geliştirmelere kadar pek çok aksesuarla SEAT Leon ST sizin için her zaman hazır.

Aksesuarlarınızı Seçin Aksesuarlarınızı Seçin

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.