SEAT-TASARIM

TASARIM

Aileniz İçin Tasarlandı

Mükemmelleştirilen tasarım çizgileriyle  SEAT Leon ST, aramakta olduğunuz belirgin zarafete sahiptir. Aracın daha uzun gövdesi, arıtırılan iç konforun ve ferahlığın müjdecisidir. Ebeveyn olmayı çocuk oyuncağı yapan, bir otomobilden beklediğiniz her şey.

DIŞ TASARIM

Stil Sahibi Aile Yaşantısı

SEAT Leon ST, ailenizin tamamına yer açarken, tarzından da ödün vermeden, size zarif ve çok yönlü bir mekân sunuyor. Daha da fazla şıklık katmak için ise krom kaplı tavan rayları, cam çerçeveleri ve krom ızgara ile tamamlanıyor.

FULL LED FARLAR

Her Seyahati Şıklaştırır

SEAT Leon ST'nin opsiyonel olarak sunulan Full LED farları başlı başına birer tasarım ikonudur. Şık, yeni otomobil tasarımını, gelişmiş teknolojiyi ve güvenliği tek bir özgün nitelikte bir araya getiriyor.

DIŞ RENKLER

Mükemmel Renkler

Beyaz

Akdeniz Mavi

Nevada Beyaz

Urban Gri

Magnetic Gri

Midnight Siyah

Boheme Mor

Mystery Mavi

Desire Kırmızı

Eclipse Turuncu

LED ÇOK RENKLİ KAPI İÇ AYDINLATMASI

En İyi Işıkla Gelen Konfor

Opsiyonel olarak sunulan Çok Renkli Kapı İç Aydınlatması ile her yolculuğunuza renk katın. Hangi ruh hâlinde olursanız olun, ona uygun bir seçenek vardır.

Bagaj Hacmi

Eğlenceye Daima Yer Vardır

Aktif ve hızlı bir yaşantınız varsa size hiçbirşey tam olarak yetmez. Bu yüzden size SEAT Leon ST'de 1.470 litreye varan bir bagaj hacmi oluşturduk. Bu kadar geniş alan ile artık ailenizle planladığınız tüm o aktivitelerin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz!

1470l Depolama
5 Koltuk

Sürükleyin

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.