SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Modern Ebeveynlik

SEAT Leon ST, ebeveynliğin her anını keyifli kılacak teknolojik unsurlarla birlikte sunulmaktadır. Bu araç, ailenizle yaşayacağınız her sürüş deneyiminizin sorunsuz geçmesine yardımcı olan opsiyonel Kablosuz Şarj Ünitesi içerir.

KABLOSUZ ŞARJ ÜNİTESİ

Yedek Plan

Daima yedek planınızın olması alışkanlığa dönüşmüş olabilir fakat  SEAT Leon ST'de gevşeyebilirsiniz. Telefonunuzun şarjı biterse opsiyonel olarak sunulan Kablosuz Şarj Ünitesi her zaman elinizin altındadır. Dahası mı? Daha az kablo, daha az dağınıklık!

KESSY ANAHTARSIZ BİNİŞ VE ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ

Küçük Bir İlave Yardım

SEAT Leon ST'yi anahtarlarınızı aramadan kilitleyin ve açın. Opsiyonel olarak sunulan KESSY Anahtarsız Biniş ve Çalıştırma Sistemi bunu sizin için otomatik olarak yapacaktır.

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Odağını kaybetme

Sürücü odaklı dijital gösterge paneli ile tamamen dijital hale gelen ön kadran…  

En son teknoloji 10.2 inçlik bir TFT LCD ekran ile sunulan bu özellik, sürücü destek sistemleri, multi–medya ve telefon & sürüş bilgileri gibi detaylara sahip. Aracının görselini içeren karşılama ekranıyla açılan yüksek çözünürlüklü dijital gösterge paneli, özel aydınlatma sistemi sayesinde dikkatin dağılmadan ekrana odaklanmanı sağlar.

PARK DESTEĞİ

Mükemmel Park

SEAT-PARK DESTEĞİ

PARK DESTEĞİ

SEAT-Geri Görüş Kamerası

Geri Görüş Kamerası

 SEAT Leon ST'nin opsiyonel olarak sunulan Geri Görüş Kamerası sayesinde arkanızda olup biten hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

SEAT-Arka Park Sensörü

Arka Park Sensörü

Arka Park Sensörü, yakınınızdaki bir nesneye biraz yaklaştığınızda size sesli uyarıda bulunacaktır.

FULL LINK TEKNOLOJİSİ

Herkes için Eğlence

1

SEAT Leon ST'deki opsiyonel Full Link Teknolojisi ile eğlenceye dair ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

TEKNOLOJİ

Akıllı Ekstra Donatılar

SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

SEAT-Yağmur Sensörü

Yağmur Sensörü

Yağmur Sensörü, yağmurun yağdığını tespit ederek, sileceklerin otomatik olarak çalışmasını sağlar.

SEAT-Elektrikli Park Freni

Elektrikli Park Freni

 SEAT Leon'un Park Freni, tek bir düğmeyle aktif hale getirilir. İsterseniz motor durdurulduğunda otomatik olarak devreye girecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Autohold fonksiyonu da kalkış anında aracın düz veya eğimli bir yüzeyde geri kaymasını önler.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.