SEAT-AKSESUARLAR

AKSESUARLAR

SİZİN LEON'UNUZ

Dilediğiniz şekilde kişiselleştirmenizi sağlayan, eksiksiz bir aksesuar serisine sahip bir otomobil. Size en uygun olan aksesuarları ekleyin ve SEAT Leon'unuzun keyfini yaşayın. Sizin Leon'unuz, sizin aksesuarlarınız, sizin tarzınız!

AERODİNAMİK SET

Öncülük Edin

 Leon, çarpıcı aerodinamik seti ile kalabalıktan ayrışmaya ve farklı tarzıyla öncülük etmeye hazır. Sportif SEAT Leon'unuzun arka detaylarına hayranlıkla bakanları geride bırakın.

ŞERİT ÇIKARTMALAR

Daha Sportif Bir Görünüm

SEAT Leon'un gösterişli tarzına bir de yarış efekti eklemek isterseniz beyaz şerit çıkartmaları deneyebilirsiniz. Böylece hem sportif hem de karakteristik tarzınızla artık durdurulamaz görünüyorsunuz!

TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

İhtiyacınız Olan Her Şeyi Taşıyın

1

Taşınması zor olan eşyalarınız için ihtiyacınız olan her şeye hazırlıklı olan geniş bagaj hacmi ve saklama çözümleriyle SEAT Leon, hayatınızı çok daha kolay ve pratik hale getirir. Toplanın, yükleyin ve yola çıkın!

KAR ZİNCİRLERİ

En İyisi Hazırlıklı Olmak

Kar yağdığında en güvenli çözümü, sürüş sırasında size azami çekiş sağlayan SEAT Leon'un kar zincirleri sunar. Bu özel sistem sayesinde zor hava koşullarında bile endişe duymanıza gerek kalmaz.

KORUYUCU AKSESUARLAR

Her Zaman Mükemmel Görünüm

Aracınızı çiziklerden, günlük aşınma ve yıpranmalardan kaynaklanan hasarlardan koruyan tüm aksesuarlar düşünüldüğünde, yeni almışsınız gibi görünmesini sağlamak o kadar da zor değildir. Köpük ve kauçuk bagaj havuzları,  koruma filmleri, çamurluklar ve daha birçok aksesuar, Leon'unuzu tertemiz ve kusursuz tutmanıza yardımcı olur.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.

.