SEAT-GÜVENLİK

GÜVENLİK

İç Huzur

Opsiyonel olarak sunulan Sürücü Destek Sistemleri sayesinde SEAT Leon'da kendinizi daima güvende hissedeceksiniz. Her yolculukta içinizin rahat etmesi için ihtiyacınız olan her şey bu araçta!

YORGUNLUK TESPİT SİSTEMİ

Tam Formunda

Kahve de yolculuğun bir parçasıdır. Opsiyonel yorgunluk tespit sistemi, direksiyon hareketlerini ve sürücü performansını analiz ederek sürücünün yorulup yorulmadığını anlamaya çalışır. Sistem yorgunluk tespit ederse size mola önerisinde bulunur.

ADAPTİF HIZ SABİTLEYİCİ

Biraz Ek Yardım

SEAT Leon'un ön ızgarasında bulunan radar sayesinde sistem, öndeki aracın hızını, yönünü ve araçla olan mesafesini ölçerek hızınızı öndeki araca uyumlu hale getirir. Opsiyonel adaptif hız sabitleyici sayesinde takip mesafesini korurken daha kolay ve güvenli bir sürüş sağlarsınız.

BİRAZ DAHA AYRINTI

SÜRÜCÜ DESTEK SİSTEMLERİ

SEAT-BİRAZ DAHA AYRINTI

BİRAZ DAHA AYRINTI

SEAT-Şerit Takip Asistanı

Şerit Takip Asistanı

SEAT Leon'da opsiyonel olarak bulunan Şerit Takip Asistanı ile şeridinizden ayrılmak üzere olduğunuz algılanır ve direksiyon müdahaleleriyle otomobilinizin yönü düzeltilir.

SEAT-Uzun Far Asistanı

Uzun Far Asistanı

Opsiyonel olarak sunulan Uzun Far Asistanı, başka bir araç algıladığında sürücüsünün gözlerinin kamaşmasını önlemek için otomatik olarak uzun farlardan kısa farlara geçer. Farları, yolun görüş koşullarına göre de kontrol eder.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.