SEAT Leon

BAGAJ HACMİ

SEAT-BAGAJ HACMİ

380l

TEKNOLOJİ

SEAT-TEKNOLOJİ

Kablosuz Şarj Ünitesi

BAĞLANABİLİRLİK

SEAT-BAĞLANABİLİRLİK

Full Link

TASARIM

Modern Cazibe

 SEAT Leon, modern ve simgesel bir şekilde tasarlanmış olup, her anınızın tadına varmanızı sağlayacak geniş iç mekanıyla size farklı karakteristik özellikler sunar.

Tasarımı Keşfet Tasarımı Keşfet

TEKNOLOJİ

Akıllı Yaşam

Teknolojinin elinizin altında ve kolay ulaşılır olması her zaman yükünüzü hafifletir.  SEAT Leon, hayatınızı kolaylaştıracak şekilde planlanarak, en gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılmıştır.

  • SEAT-List Kablosuz Şarj Ünitesi
  • SEAT-List KESSY Anahtarsız Biniş ve Çalıştırma Sistemi
  • SEAT-List Elektrikli Park Freni
  • SEAT-List Full Link Teknolojisi
Keyif Alınacak Daha Fazla Teknoloji

GÜVENLİK

İç Huzurunuz Önemli

Opsiyonel olarak sunulan Sürücü Destek Sistemleri sayesinde  SEAT Leon'da kendinizi daima güvende hissedeceksiniz. Her yolculukta içinizin rahat etmesi için ihtiyacınız olan her şey bu araçta!

  • SEAT-List Ön Bölge Asistanı
  • SEAT-List Yorgunluk Tespit Sistemi
  • SEAT-List Şerit Takip Asistanı
  • SEAT-List Uzun Far Asistanı
Daha Fazlasını Keşfet

VERİMLİLİK

İyi Bir Başlangıç Yapın

Çevreye özen gösterin!

SEAT Leon'un çevre dostu motor özellikleri sayesinde, her yolculuğa daha yüksek verimlilik ve daha düşük yakıt tüketimi ile başlarsınız.

 

Ayrıntılar

Tüm Detaylar Düşünüldü

Tek bir paket ile sunulan ve hem içinde hem de dışında yer alan yüksek kaliteli, ergonomik tasarımın detaylarını keşfedin.

Tek bir paket sunulan ve hem içinde hem de dışında yer alan yüksek kaliteli, ergonomik tasarımın detaylarını keşfedin.

AKSESUARLAR

Aksesuarlarla Donanın

Karakterinizi ve zevkinizi yansıtacak zengin aksesuar çeşitleri arasından seçiminizi yapın. İster kayağa gidin ister bisiklet macerasına atılın ya da ailenizle uzun bir seyahate çıkın, ihtiyaçlarınıza uygun bir aksesuar daima SEAT Leon'da mevcuttur.

Favorilerinizi Seçin Favorilerinizi Seçin

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.