SEAT-TASARIM

TASARIM

Modern Cazibe

SEAT Leon, modern ve simgesel bir şekilde tasarlanmış olup, her anınızın tadına varmanızı sağlayacak geniş iç mekanıyla size farklı karakteristik özellikler sunar.

 

 

 

DIŞ TASARIM

Simgesel Bir Figür

SEAT Leon'un ön ve arka tamponları eşsiz karakterine katkıda bulunurken, tasarım çizgileri ergonomik ve şık bir biçimde işlenmiştir.

FULL LED FARLAR

Her Yolculuğa Hareket Katar

1

 SEAT Leon'un opsiyonel olarak sunulan Full LED farları başlı başına birer tasarım ikonudur. Şıklık, gelişmiş teknoloji ve güvenliği bu tasarımda bir arada görebilirsiniz.

DIŞ RENKLER

En Mükemmel Rengi Seç

Beyaz

Akdeniz Mavi

Urban Gri

Nevada Beyaz

Magnetic Gri

Midnight Siyah

Boheme Mor

Mystery Mavi

Desire Kırmızı

Eclipse Turuncu

İÇ MEKÂN TASARIMI

İçeri Girin

SEAT Leon’un iç mekânı, sizi ve yolcularınızı düşünerek tasarlandı. Kaliteli döşemelerinin ve geniş mekânının yanı sıra sürücü odaklı ön konsolun yenilenmiş tasarımı LED Aydınlatmalarla sunulmaktadır. Bu ergonomik tarz, arkada herkesin rahatça oturmasını sağlarken, sizin bu otomobilin inanılmaz özelliklerinin tamamına kolayca erişmenize olanak verir.

LED ÇOK RENKLİ KAPI İÇ AYDINLATMASI

Her Renkte Konfor

1

Çok Renkli Kapı İç Aydınlatmasıyla her yolculuğa biraz renk katın. Hangi ruh hâlinde olursanız olun, ona uygun bir renk vardır.

DONANIM SERİLERİ

XCELLENCE

0

DONANIM SERİLERİ

XCELLENCE

XCELLENCE

Göz Alıcı Tarz

SEAT Leon’un XCELLENCE donanım özellikleri ile göz alıcı tarzın keyfini yaşayın. Her yolculuğun tadını çıkarın ve bunu, krom kaplama detaylar ve diğer karakteristik rötuşlar sayesinde ek bir zarafete dönüştürün.

FARKLI BİR SEÇENEK

FR

0

FARKLI BİR SEÇENEK

FR

Her Ayrıntıda Dinamizm

Sportif yapıdaki karakterler için mükemmel bir seçenek olan FR donanım, SEAT Leon’a ek bir dinamizm katar. 17” Alüminyum Alaşımlı Jantlar ve özel iç mekân döşemesi ile deri direksiyon, kelimenin tam anlamıyla size kaliteyi hissettirir. Alüminyum basamak ve özel tamponlar gibi tamamlayıcı dokunuşlarla da her zaman için çarpıcı bir görünüme sahip olacağınızı bilirsiniz.

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.