SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Akıllı Teknoloji

Aktif yaşantınızı sürdürmek zaman zaman güç olabilir, dolayısıyla her şeyin sorunsuzca çalışmasını sağlayacak gerekli tüm teknolojinin elinizin altında bulunması kesinlikle size yardımcı olacaktır.  SEAT Leon, her anı keyif alınacak bir deneyime dönüştüren en yeni gelişmelerle sunulmaktadır.

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Odağını kaybetme

Sürücü odaklı dijital gösterge paneli ile tamamen dijital hale gelen ön kadran…  

En son teknoloji 10.2 inçlik bir TFT LCD ekran ile sunulan bu özellik, sürücü destek sistemleri, multi–medya ve telefon & sürüş bilgileri gibi detaylara sahip. Aracının görselini içeren karşılama ekranıyla açılan yüksek çözünürlüklü dijital gösterge paneli, özel aydınlatma sistemi sayesinde dikkatin dağılmadan ekrana odaklanmanı sağlar.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

İlave Bir Çift Göz

 SEAT Leon'un, Geri Görüş Kamerası özelliği sayesinde arkanızda bile olup biten herşeyden haberdar olacaksınız.

KABLOSUZ ŞARJ ÜNİTESİ

Eller Serbest

Daima yedek planınızın olması alışkanlığa dönüşmüş olabilir fakat SEAT Leon’da biraz gevşeyebilirsiniz. Telefonunuzun şarjı biterse opsiyonel olarak sunulan Kablosuz Şarj Ünitesi her zaman elinizin altında olacaktır...Daha az kablo, daha az dağınıklık!

FULL LINK TEKNOLOJİSİ

Herkes için Eğlence

1

SEAT Leon'daki opsiyonel Full Link Teknolojisi ile ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

KONFOR VE TEKNOLOJİ

Arkanıza Yaslanın ve Gevşeyin

0

KONFOR VE TEKNOLOJİ

1

1. YAĞMUR SENSÖRÜ

Yağmur Sensörü, yağmurun yağdığını tespit ederek, sileceklerin otomatik olarak çalışmasını sağlar.

2

2. KESSY ANAHTARSIZ BİNİŞ

Bu özellik sayesinde, aracınızın kilidini açmak için anahtarı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmaz. Araç kilidinin açılması için, araca yaklaşmanız yeterlidir.

3

3. KESSY ANAHTARSIZ ÇALIŞTIRMA

Sizin ritminize göre hareket eden bir otomobil. KESSY Anahtarsız Çalıştırma düğmesi, siz anahtar elinizde otomobile yaklaşırken aydınlanıyor.

4

4. SEAT SÜRÜŞ PROFİLİ

Normal, Sport, Eco ve Kişisel sürüş modları sayesinde otomobilinizde kontrol her zaman için sizde!

SEAT S.A. aktif bir ürün geliştirme politikası izlemektedir. Bu nedenle Doğuş Otomotiv ve SEAT S.A. model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Doğuş Otomotiv ve/veya SEAT S.A. tarafından ürünü tanımlamak için kullanılan işaret veya numaralarla ilgili olarak bir hak iddia edilemez. Bu web sitesinde kullanılan şekil ve görseller, standart donanıma dahil olmayan aksesuarlar ve özel donanımlar içerebilir. Bazı ürün ve hizmetler ulusal yasalar, AB yasaları veya iklim koşulları gereğince tüm pazarlarda sunulamamaktadır. SEAT ürünlerini satın alırken ulusal kanuni gereklilikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bağlamda daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki SEAT Yetkili Satıcıları ile iletişime geçiniz.