Yeni SEAT Arona

TASARIM

SEAT-TASARIM

Kişiselleştirme

TEKNOLOJİ

SEAT-TEKNOLOJİ

Kablosuz Şarj Ünitesi

GÜVENLİK

SEAT-GÜVENLİK

Kör Nokta Tespit Sistemi

BAGAJ KAPASİTESİ

SEAT-BAGAJ KAPASİTESİ

400l

YENİ SEAT ARONA

Crossover geliyor.

Yeni SEAT Arona. Cesurca yaratılmış şehirli bir crossover ve yüksek performanslı bir motor! Çevik, güçlü ve keskin… Meydan okumaya hazır mısın?

RENGİNİ SEÇ

Daha kişisel detaylar.

1 Değiştirmek için kaydırın >

Favori rengin hangisi? Yeni SEAT Arona'da 10 renk var. Ayrıca tavan renkleri de siyah, turuncu ve gri arasından seçim yapmana olanak sağlıyor.

TEKNOLOJİ

Kontrolü devral.

Yüksek teknolojiyle donan! Kablosuz Şarj Ünitesi, Full Link teknolojisine sahip 8 inç ekran, BeatsAudio™ Ses Sistemi, Kalp Atışı Fonksiyonu ile Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi veya Kapı İç Aydınlatması gibi özelliklerle Yeni SEAT Arona ile daima gelişmiş teknoloji sahibi olacaksın.

  • SEAT-List Kablosuz Şarj Ünitesi
  • SEAT-List Kalp Atışı Fonksiyonu
  • SEAT-List BeatsAudio™

GÜVENLİK

Cesur hareketler için.

Yeni SEAT Arona'nın Sürücü Destek Sistemleri sayesinde her yolculuğun üstesinden rahatlıkla geleceğinden emin olabilirsin. Ön Bölge Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici, Altı hava yastığı, Kör Nokta Tespit Sistemi, Arka Çapraz Trafik Uyarısı, Yorgunluk Tespit Sistemi gibi opsiyonel olarak sunulan özellikler sayesinde kendini hep güvende hissedeceksin.

  • SEAT-List Ön Bölge Asistanı ve Adaptif Hız Sabitleyici
  • SEAT-List 6 hava yastığı
  • SEAT-List Kör Nokta Tespit Sistemi
  • SEAT-List Arka Çapraz Trafik uyarısı

XCELLENCE TASARIMI

Otomobilin gerçek sahibi olun!

Kendine güvenenler ve kararlı olanlar için SEAT Arona Xcellence! Opsiyonel Full LED farlar ve LED arka lambalar. Kişiselleştirilmiş iç tasarım ve en son teknolojili bilgi-eğlence sistemleri ile yolun hakimi olmaya hazır mısın?

Yeni SEAT Arona'yı keşfet

Bilgi almak için tıklayınız >