SEAT-AKSESUARLAR

AKSESUARLAR

Günlük Ekstralar

SEAT Ateca'yı mükemmel şehir arkadaşınız haline getirecek aksesuarlarınızı seçin.

ÖN STİL KİTİ

İyi Bir Görünüm

1

Otomobilin ön ve arka kısmına uygulanabilecek koruyucu tampon kaplaması sayesinde, küçük çizikler için endişe etmeden, istediğiniz yere gidebilirsiniz.
Ön Stil Kiti ile günlük yaşamınıza biraz renk katın. Samoa Turuncu, Mavi CONNECT, Emotion Kırmızı ve Crossover Gümüş arasından seçim yaparak SEAT Ateca'ya kendi kişisel dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz.

ARKA STİL KİTİ

Takip Edilesi Bir Tarz

Dört renk seçeneği ile üç farklı egzoz borusunun eklenmesi pratiktir ve otomobilinize sportiflik kazandırır. Blind, Double ve Sport versiyonu Samoa Turuncu, Mavi CONNECT, Emotion Kırmızı veya Crossover Gümüş renkli olarak seçilebilir.
Kusursuz uyumu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

Her Gün Ayrı Bir Macera

Biraz macera ile gününüzü yaşamak için aktif yaşam tarzına ayak uydurabilecek aksesuarlara ihtiyacınız var. Bagaj alanına bisiklet, sörf tahtaları ve kayak malzemeleri gibi eşyalarınızı taşımayı kolaylaştıracak taşıyıcı bar ekleyebilirsiniz.

DEKORATİF İÇ MEKAN

Günlük Yaşamınızı Renklendirin

Dekoratif iç mekan renkleriyle, günlük yaşamınızı canlandırın. Samoa Turuncu, Mavi CONNECT, Emotion Kırmızı ve Crossover Gümüş renk seçenekleriyle, ön konsolu, orta konsolu, kapıları ve direksiyonu kişiselleştirebilir ve her sürüşün size uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

BAGAJ YÖNETİM SİSTEMİ

Olması Gerektiği Gibi Rutin

Düzenliliği koruduğunuzda, günlük rutin bir çocuk oyuncağına dönüşür. Tüm eşyalarınızı bagaj yönetim sistemi ile düzenli tutun. Sistem, kılavuz kızaklar, ayarlanabilir bir çerçeve ve esnek bir ayırıcı içerir.

ÇOCUK KOLTUKLARI

Mutlu Çocuklar

Çocuğunuzun güvenliği, daima en büyük önceliğe sahiptir ve bu nedenle, SEAT Ateca için özel olarak tasarlanmış çocuk koltuğu seçenekleri mevcuttur .

Ateca Koleksiyonu

Günlük yaşamınızda ne yaparsanız yapın, SEAT Ateca Koleksiyonu ile her şeye tamamen hazır olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Günlük rutininizi, tüm serinin sunduğu modern tasarım ve hiç de abartılı olmayan zarafet ile şık bir şekilde yaşayın. Her ürün, her gün en iyisini yaşayabilmeniz için yüksek kaliteli malzemeler ile tasarlanmıştır.

Daha Fazlasını Keşfedin  

Araç ve ürün özelliklerimiz ülkeden ülkeye çeşitlilik göstermekte olup, size uygun seçenekleri görmek için www.seat.com.tr adresini ziyaret ediniz.