SEAT-TEKNOLOJİ

TEKNOLOJİ

Akıllı Bir Şehirli

SEAT Ateca'nın içinde ve dışında bulunan gelişmiş teknoloji, stresi ortadan kaldırarak sürüş keyfine odaklanmanızı sağlar, bu da günlük sürüşünüzü pürüzsüz kılar. 

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Odağını kaybetme

Sürücü odaklı dijital gösterge paneli ile tamamen dijital hale gelen ön kadran…  

En son teknoloji 10.2 inçlik bir TFT LCD ekran ile sunulan bu özellik, sürücü destek sistemleri, multi–medya ve telefon & sürüş bilgileri gibi detaylara sahip. Aracının görselini içeren karşılama ekranıyla açılan yüksek çözünürlüklü dijital gösterge paneli, özel aydınlatma sistemi sayesinde dikkatin dağılmadan ekrana odaklanmanı sağlar.

ÇEVRESEL GÖRÜŞ KAMERASI VE PARK ASİSTANI

Park Etmek Artık Çok Kolay

Çevrenin 360° görüntüsünü sunan kameralar, arkanızdaki engellere olan mesafenizi tespit eden ultrasonik sensörler, ve direksiyon kontrolünü devralabilen opsiyonel olarak sunulan Park Asistanı sayesinde, her gün uğraştığınız park etme manevralarının stresini yok edin.

KABLOSUZ ŞARJ ÜNİTESİ

Batarya Tükeniyor Mu? Sorun Değil.

Bataryanız tükenmek üzereyse, akıllı telefonunuzu opsiyonel kablosuz şarj ünitesinin üzerine koymanız yeterlidir.

FULL Link

Daima Bağlı Kalın

SEAT Ateca'nın opsiyonel Full Link Teknolojisi, akıllı telefonunuzu modeline göre Apple CarPlay, Android Auto veya Mirror Link teknolojisi üzerinden aracınıza bağlamanıza olanak sağlar. Bu da mobil uygulamalarınızı istediğiniz zaman kullanmanızı kolaylaştırır.

Yaşamın Kolay Yanı

0

Yaşamın Kolay Yanı

1

1. Virtual Pedallı Elektrikli Kolay Açılır Bagaj Kapağı

Aracın arka alt kısmında yer alan sensör sayesinde, SEAT Ateca'nın bagaj kapağını ellerinizi kullanmadan açabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan bu fonsiyon ile bir eşya taşıyorken, parmağınızı dahi oynatmadan bagaja erişebilirsiniz.

2

2. KESSY ANAHTARSIZ GİRİŞ

Bu özellik sayesinde, aracınızın kilidini açmak için anahtarı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmaz. Araç kilidinin açılması için, araca yaklaşmanız yeterlidir.

3

3. MY BEAT FONKSİYONU

Sürücü anahtarı ile araca yaklaştığında, marş düğmesi bir kalp atışı şeklinde aydınlanır.

4

4. ELEKTRİKLİ RÖMORK BAĞLANTI KANCASI

Bu harika fonksiyon sayesinde tek bir düğme ile opsiyonel elektrikli römork bağlantı kancasını uzatabilir ve gizleyebilirsiniz. SEAT Ateca ile her şeye hazırlıklısınız.

Şehir İçi Ekonomi

Hem güçlü hem de verimli motoruyla her güne hazır bir otomobil. SEAT Ateca'nın verimlilik için güçten taviz vermemesi, en gelişmiş sürüş deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

 

SEAT SÜRÜŞ PROFİLİ

Dilediğin Gibi Sürüş Keyfi

Çevikliğiyle her ortamda dikkat çeken SEAT Ateca, Sürüş Deneyimi butonunu çevirerek istediğiniz sürüş modunu seçmenize olanak sağlar. Normal, Eco, Sport, Kişisel sürüş modlarının yanısıra 4Drive araçlarda Off-Road ve Kar seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

PARK ISITICISI

Her Güne Hazır

Her güne sıcacık bir his ile başlayın. Opsiyonel Park Isıtıcısı özelliği ile, otomobilinizin sıcaklığını daha kapısını açmadan ayarlayabilir, yolculuğa başlama anında dahi mükemmel konfora sahip olabilirsiniz.

4DRIVE

Günlük Sürüşünüzü Hiçbir Şey Tehlikeye Atamaz

1

4Drive sistemi, her hava ve yol koşulunda pürüzsüz ve sakin bir şekilde sürüş yapmanıza olanak sağlarken, arazide ve karda sürüş fonksiyonlarını etkinleştirmeniz de her şeyin sizin için daha kolay olmasını sağlar.