SEAT-PERFORMANS

PERFORMANS

Yolculuğun Tadını Çıkar

Yolculuk hiçbir zaman varacağınız yere hızlı veya erken ulaşmakla alakalı olmadı. Bizim için yolculuk ister kısa ister uzun olsun, her zaman keyifli olmalı. Bu temele odaklanıp, araçlarımızın her parçasında bu amacın var olmasını sağlıyoruz.

SEAT LEON CUP RACER

Güzel Bir Canavar

Tutkulu mükemmelliyetçiler tarafından yaratılan CUP Racer, yarış pistine çıkmak için doğmuş. 330HP 4 silindir motoru, 6-vites DSG şanzımanı ve çift debriyajı ile CUP Racer’ın dinamizmi göz alıyor.

MOTORLAR

Mükemmeli Barındırmak

En iyi performans-güç oranı sunan Eco TSI motorlar, spor performanstan ödün vermeden daha çok kontrol sağlıyor. Yakıt tüketimini azaltan ACT teknolojisi, ihtiyaç duyulmadığında silindirleri devre dışı bırakıyor. 

4 ÇEKER TEKNOLOJİ

4 Defa Daha Kuvvetli

4 Çeker Teknoloji, kalıcı 4x4 integral tutuş sistemini, beşinci jenerasyon Haldex debriyaj ile birleştirerek akla gelebilecek her sürüş durumuna anında cevap veriyor. 

SINIRLARI ZORLAYAN SEAT TESTLERİ

Sınırları Zorlamak

Araçlarımızı hayal edilebilecek her türlü koşulda test edip, onları, karşılarına çıkabilecek her şeye hazırlıyoruz. Sınırları zorlamak derken, 20,000 km yol kat edip, -40 ile 45 derece arasındaki hava koşullarındaki testlerden bahsediyoruz. 

NÜRBURGRING

Aralarındaki Şampiyon

Leon CUPRA, 280 HP motoru ile pilot Jordi Gené'nin ellerinde tarih yazdı. Green Hell'i 7d 58.4s'de geçen otomobil, bir önceki rekoru kırdı. 

Güzel otomobiller, güzel anlar

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın >