SEAT-SEAT'IN İÇ DÜNYASI

SEAT'IN İÇ DÜNYASI

SEAT DÜNYASINA HOŞ GELDİN

Herkes araçlarımızı bilse de arka planda neler yaptığımızı bilmiyor olabilir. Motoru çalıştırdığınız an harika; bir otomobil fikri ile başlayan çok yönlü çalışma sürecimiz sona eriyor. Keşfetmeye ne dersiniz? 

Kaliteli Mühendislik

Modellerimizi oluştururken her detaya önem veriyoruz. Değerlerimizi ve karakterimizi ifade etmek için tasarımla yakından ilgileniyoruz, bu şekilde mükemmeliği bir adım öteye taşıyıp güzelliği de becerilerimiz arasında sıralayabiliyoruz. 

Tasarımı Keşfedin Tasarımı Keşfedin

Fark Yaratan Fikirler

SEAT'ta inovasyona inanmak demek, Teknik Merkez'de bu işe kendini adamış 1,000 kişilik bir ekibimiz olması demek. Burası, araçlarımızı planladığımız, tasarladığımız ve geliştirdiğimiz sinir sistemimizin merkezi. 

Yeniliği Keşfedin Yeniliği Keşfedin

Yolculuğun Tadını Çıkar

Bizim için yolculuk, varacağınız yere hızlı veya erken ulaşmaktan çok her zaman keyifli olmasıdır. Biz buna odaklanıp, araçlarımızın her parçasında bu amacın hissedilmesini istiyoruz.

Performansı Keşfedin  

Tutku & Mükemmellik

Mükemmeli arayanlar bazen ufak bir ayrıntıya aşık olabileceklerini bilirler. Bu yüzden ayrıntılardaki mükemmellik bizim takıntımız.

Ürün & Kaliteyi Keşfedin Ürün & Kaliteyi Keşfedin

Gelecek Şimdi Başlıyor

Daha iyi bir gelecek inşa etmek yaptıklarımızın temelinde yer alıyor ve bu, sürdürebilirlik ilkemize bizi daha tutkuyla bağlıyor. Tasarladığımız her otomobilde, bunu aklımızdan çıkarmıyoruz. 

Sürdürülebilirliği Keşfedin Sürdürülebilirliği Keşfedin

Tarih Yazan Hikayeler

Yolculuğumuz 60 yıl önce başladı. Ve, tarihimiz ürettiğimiz her araçta yaşanan milyonlarca hikaye ile inşa edildi.

Mirasımızı Keşfedin  

aaaaa