SEAT-TASARIM

TASARIM

KALİTELİ MÜHENDİSLİK

Modellerimizi oluştururken her detaya önem veriyoruz. Değerlerimizi ve karakterimizi ifade etmek için tasarımla yakından ilgileniyoruz, bu şekilde mükemmeliği bir adım öteye taşıyıp güzelliği de becerilerimiz arasında sıralayabiliyoruz.

TASARIM SÜRECİ

Hayalleri Şekillendiriyor

Çoğu zaman konsept araçlar, motorunu çalıştırıp kullanılmaya hazır görünse de, aslında kilden birer heykeldir.

DIŞ TASARIM

İlk İzlenim Her Şeydir

Harika bir tasarımın ilk hedefi sizi ona aşık ettirmektir. Bu sayede güçlü karakterli otomobiller yaratıyoruz; maksimum dinamizme ulaşmak için ışık ve gölgenin bir arada olduğu olağanüstü yüzeyler kullanıyoruz.

İÇ TASARIM

Olman Gereken Yer

Otomobil üreticileri olarak, sizin duygularınıza dokunmak için de çalışıyoruz. Aracınızın içindeyken kalite duygusunu hissetmeniz bizim için bu işin olmazsa olmazı. Tasarımlarımızı, dokunma duyusu üzerine çalışarak, yeni trend ve dokuları araştırarak yapıyoruz.

İlham Bulmak

ALEJANDRO MESONERO

SEAT'ın Tasarım Şefi Alejandro Mesonero'nun da dediği gibi, "Gördüğümüz ve deneyimlediğimiz her şeyden ilham alıyoruz ve yaşamayı sevdiğimiz Barselona, tasarımlarımızı yaparken hep aklımızda." 

İÇ MEKAN TASARIM ŞEFİ

JAUME SALA

İç Mekan Tasarım Şefi ilk amacının "Her detayda maksimum kalite ve mükemmellik yakalamak." olduğunu söylüyor.

DİREKSİYON

Otomobil ve Sürücünün Bir Olması

Direksiyon bizim için, otomobilin özelliklerine araç olan teknolojik bir adım... Direksiyon tasarımını bir sanat eseri gibi ele alıyoruz. 

SEAT IBIZA'nın 30 YILI

Üç Nesillik Hikaye

İlk SEAT Ibiza tasarlandığında sadece bir hedefimiz vardı; kendi alanında bir lider olabilecek kadar güçlü bir karakteri olmalıydı. O, üç nesil sonra hala bir lider.

Güzel otomobiller, güzel anlar

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın >