SEAT-ÜRÜN VE KALİTE

ÜRÜN VE KALİTE

Tutku ve Mükemmellik

Mükemmeli arayanlar bazen ufak bir ayrıntıya bile aşık olabileceklerini bilirler. Bu yüzden, ayrıntılardaki mükemmellik bizim takıntımız. 

FABRİKA

Dans Eden Robotlar

2.000 robotumuzun her biri senkronize hareket ederek, araçlarımızda en yüksek kaliteyi ve mükemmelliyetçiliği garanti etmek için çalışıyor. İnsanlar tarafından yönetilerek çalışırken, mükemmel bir koreografi içindeler. 

OTOMOBİL ÜRETİMİ

İnsan Dokunuşu

Üretim sürecimizde en yüksek teknolojiyi kullanmak temel görüşümüzü oluştursa da, insan müdahalesini asıl anahtar olarak görüyoruz. İnsan gözü ve dokunuşu, ekibimizin uzmanlığı ve yeteneği, araçlarımızın mükemmel olmasını sağlıyor.  

MODÜLER ÇAPRAZ MATRIX

Akıllı Üretim

Volkswagen Grup, benzer gövdeli araçlar için temel bir otomobil yapısı kullanır. Bu yöntem en uygun fiyata, en kaliteli ve verimli otomobillerin üretilmesini sağlar.

KALİTE SÜRECİ

Her Zaman Mükemmelin Peşinde

Mükemmellik üç şeyin sonucudur; çok çalışmak, tutku ve ilgi. Bu inanç, çok sıkı kalite testlerini geçmemizi ve müşterilerin beklentilerini karşılamamızı garantiliyor. 

LEAN ÖDÜLÜ

Verimlilikte Üstünlük

SEAT, üretim süreçlerinin verimliliği ile 2013 yılında prestijli uluslararası Lean Ödülü'ne sahip oldu. Bu ödül, yenilikçilik ve esneklik konusunda en iyi fabrikalara veriliyor. 

Güzel otomobiller, güzel anlar

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın >