SEAT-İNOVASYON

İNOVASYON

DEĞİŞİKLİK YARATMAK İÇİN YENİ FİKİRLER

SEAT'ta inovasyona inanmak demek, Teknik Merkez'de bu işe kendini adamış 1,000 kişilik bir ekibimiz olması demek. Burası, araçlarımızı planladığımız, tasarladığımız ve geliştirdiğimiz sinir sistemimizin merkezi.

TEKNİK MERKEZ

SEAT'ın Kalbi

Teknik Merkez'imiz, 1975'ten beri kendi otomobillerini tasarlayan ve üreten tek İspanyol şirketi olmamızı sağladı. Yenilikçi fikirlerimizi ve mükemmelliyetçi tutkumuzu hayata geçirip, bizi gerçek birer güzellik mühendisi yaptı.

SİMÜLASYON

İnsan Duyularını Dijitalleştirmek

Ekibimiz kendini ve duyularını otomobillere entegre etmek için ileri düzey sanal teknolojiden faydalanıyor. Bu, deneyim ve duygularla dolu bir dünyada çalışmak demek. 

SEAT İLE İLETİŞİMDE KALIN

Her Zaman Temasta

İnsanlar sevdikleriyle ve dünyayla her zaman iletişimde olmak ister. Kendi teknolojimizi yaratarak, otomobilinizin içindeyken de sevdiklerinizle iletişimde kalmanız için çalışıyoruz. 

FULL LINK

Her Zaman Bağlı Kalın

Opsiyonel olarak sunulan Full Link Teknolojisi, akıllı telefonunuzu otomobilinizin MirrorLink™, Android Auto™ ve Apple CarPlay™ sistemleriyle entegre ederek, sürekli çevrimiçi kalmanızı sağlar. SEAT otomobilinizde opsiyonel olarak yer alan bu uygulama ile tüm kontrolleri, direksiyon simidi veya dokunmatik ekranınızdan yaparak konsantrasyonunuzu kaybetmeden yolunuza devam edersiniz.

SANAL FABRİKA

Mükemmelliği Görselleştirmek

Otomobillerimizin her parçasını, ileri seviye teknoloji kullanarak sanal olarak yaratıyor, hatta birleştirebiliyoruz. Bu teknoloji sayesinde, her detayı yakından inceleyebiliyor ve aracı gerçekleştirmeden önce onun mükemmel olmasını sağlayabiliyoruz.

FULL LED FARLAR

Parlak Yenilik

Leon, kendi kategorisinde Full LED farlara sahip olan ilk modeldi. Hava koşulları ne olursa olsun, hep gün ışığında aracınızı kullandırdığınız bu farlar, devrimci ve yenilikçi duruşumuzun ispatı.  

Güzel otomobiller, güzel anlar

Daha fazlasını keşfetmek için tıklayın >