SEAT-Bosluk

SEAT Yol Yardım Hizmeti

SEAT Yol Yardım Hizmeti

SEAT’ınızı aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti'nden yararlanırsınız.

SEAT Yol Yardım, hiç beklenmedik zorluklar ile karşılaştığınız an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

SEAT Müşteri Hizmetleri

444 73 28 (SEAT) numaralı telefondan ya da info@seat.com.tr adresinden ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin neresindeyseniz biz de oradayız!

Acil Yardım Hizmeti

Diyelim ki acil servis yetkililerimizle görüştünüz ve aracınızın sorununun olay yerinde giderilebileceği anlaşıldı. Böyle bir durumda teknik ekibimiz zaman kaybetmeden acil yardım araçlarıyla yardımınıza geliyor.

Çekici Gerekiyorsa

Aracınız herhangi bir nedenle yolda kaldı ve kesinlikle en yakın servise gitmesi gerekiyor. Böyle bir arıza söz konusu olduğunda çekicimiz geliyor ve aracınızı en yakın SEAT Yetkili Servisi'ne götürüyor. Hem de sizden hiçbir ücret talep etmeden.

Yolunuza devam etmek istiyorsanız...

-SEAT Yetkili Servisi'ne çekilen aracınızın arızasının giderilmesi 24 saati aşacaksa "Yolculuğa devam edemeyeceğim." diye düşünmeyin. Çünkü SEAT Yol Yardım sizi ve beraberinizdeki yolcuları nereye gitmek istiyorsanız oraya götürüyor.
-Türkiye sınırları içinde gitmeniz gereken yere otobüs ya da tren bileti temin ediyoruz,
-İsterseniz 1-3 gün arası bir süre için kilometre sınırı olmaksızın size başka bir araç veriyoruz,
-Dilerseniz 80 km'den çok olmamak kaydıyla sizi taksiyle evinize gönderiyoruz,
-Seyahatiniz 300 km'yi aştığı takdirde ise uçakla yolunuza devam etmenizi sağlıyoruz.(Ekonomi sınıfı uçak biletiniz de SEAT Yol Yardım kapsamında)
-Siz aracınızı almaya gelmeyin, çünkü o size gelecek. 80 km mesafeye kadar aracınızı bulunduğunuz yere bizzat teslim ediyoruz, eğer 80 km'nin üstünde mesafelerde aracınızı başka bir kişi teslim alacaksa tüm yol masraflarını karşılıyoruz.

Misafirimizsiniz

Aracınızın servis onarım süresinin 24 saati aşması durumunda ve yola devam etmek istememeniz ya da geçici araç talep etmemeniz halinde sizi biz ağırlıyoruz. 5 yıldızlı ya da bölgenin el verdiği 5 yıldız kalitesinde bir otelde 5 gece boyunca yanınızdaki yolcular ve siz bizim misafirimizsiniz. Kaza halinde yanınızdayız.

Kaza yaptınız ve aracınız kaza yerinde onarılamıyor ya da hareket edecek durumda değil. İçiniz rahat olsun, böyle bir durumda aracınızı hemen en yakın SEAT Yetkili Servisi'ne götürüyoruz. Onarım yetkili servisimizce yapılacaksa ve çekici masrafı da kasko teminatı dışında kalıyorsa çekici ve kurtarma masraflarınızı karşılıyoruz.

 

Yurt dışında olsanız bile sizinleyiz

Yabancı bir ülkedesiniz ve aracınızın onarılması için evinize dönmeniz gerekiyor. Bu durumda size 300 Euro'luk yolculuk teminatı vererek evinize dönmenizi sağlıyoruz.

*SEAT, Türkiye genelinde müşterileriyle olan danışma/istek hattı, yol yardımı ve memnuniyet ölçümü gibi tüm etkileşimlerini Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezi çatısı altında, her biri marka konusunda uzman çalışanlarıyla, kendi bünyesinde vermektedir.

Acil durumlarda da yanınızdayız

Sağlığınız bizim için her şeyden önemli. Doktor ve ambulansa ihtiyaç duyulması halinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yolculuk sırasında sürücünün vefatı, yaralanması ya da 3 günü aşacak tedavisi söz konusu olduğunda veya sürücü ve beraberindeki yolcular aracı kullanamayacak durumda olduklarında aracı ücretsiz olarak en yakın şehir merkezine teslim ediyoruz.