SEAT Ateca

BAGAJ KAPASİTESİ

SEAT-BAGAJ KAPASİTESİ

510 lt

KONFOR

SEAT-KONFOR

KESSY Anahtarsız Biniş & Çalıştırma

TASARIM

Özgüvenli Duruş

SEAT Ateca, dış görünüşündeki her bir keskin çizginin kazandırdığı ayrıştırıcı ve dinamik bir tarz ile günlük yaşantınıza özgüven katar. İç tasarımındaki tüm detaylar, sıradanlığı keyifli bir deneyime dönüştürmek üzere yaratılmıştır. Ergonomik tasarımlı orta konsol ile birlikte sunulan geniş yaşam alanı sayesinde, bu SUV modeli gündelik yaşam beklentilerinizi aşmanızı sağlar.

…ve şimdi performans ve atletik bir dokunuş getiren SEAT Ateca FR ile bir adım daha ileri gitmeniz mümkün.

TEKNOLOJİ

SEAT 4DRIVE

SEAT Ateca'daki son teknoloji ürünü 4DRIVE ile, dünyanın en gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemlerinden biri sayesinde daha fazla gücün ve yol tutuşunun keyfini çıkarabilirsiniz. Daha duyarlı olan süspansiyon yapısı ile de otomobilinizin her koşulda ve farklı zeminlerde daha iyi viraj performansı ve direksiyon hakimiyeti sağladığını görürsünüz.

TEKNOLOJİ

Akıllı bir Şehirli

En iyi şehir içi sürüş deneyimini sunmak için tasarlanan gelişmiş teknoloji ile günlük rutininizin kusursuz ilerlemesini sağlayın. Opsiyonel Full Link Teknolojisi, yolculuk sırasında aracınıza akıllı telefonunuzu bağlamanıza ve mobil uygulamalarınızın keyfini çıkarmanıza olanak sağlarken, opsiyonel kablosuz mobil şarj sistemi cihazınızı şarj etmenizi zahmetsiz hale getirir.

  • SEAT-List Full Link Teknolojisi
  • SEAT-List Kablosuz Şarj Ünitesi
  • SEAT-List Performans 4DRIVE
  • SEAT-List Çevresel Görüş Kamerası ve Park Asistanı
  • SEAT-List Virtual Pedallı Elektrikli Kolay Açılır Bagaj Kapağı

GÜVENLİK

Stressiz Şehir Yaşamı

Şehir içinde güvenlik, bir durumun kolay ve sorunsuz ilerleyebilmesini sağlamakla başlar. Opsiyonel Adaptif Hız Sabitleyici, Şerit Takip Asistanı ve Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile birlikte Kör Nokta Tespit Sistemi, günlük yaşamınızı daha güvenli hale getirir.

  • SEAT-List Adaptif Hız Sabitleyici
  • SEAT-List Kör Nokta Tespit Sistemi
  • SEAT-List Ön Bölge Asistanı
  • SEAT-List SEAT Full LED Farlar

VERİMLİLİK

Verimliliği Hisset

SEAT Ateca, en gelişmiş sürüş deneyimini sunan güçlü ve verimli bir motoru sayesinde, şehiriçi sürüş deneyiminizin daima keyifli devam etmesini sağlar.

GALERİ

Sıradışı Detaylar

Yeni SEAT Ateca'nın içindeki ve dışındaki tüm detaylar, sizi günlük rutininizin sıradanlığından uzaklaştırmak ve size yeni bir deneyim sunmak için titizlikle tasarlanmıştır. Yeni SEAT Ateca'da teknoloji ve tasarım açısından ihtiyacınız olan her özellik mevcuttur.

AKSESUARLAR

Günlük Ekstralar

Yeni SEAT Ateca, ihtiyacınız olan her şeye mükemmel uyum sağlamak için son derece kapsamlı bir aksesuar yelpazesine sahiptir.

SEAT Servis

Bize Bırakın

SEAT deneyiminizin keyifli ve zahmetsiz olmasını isteriz. Odak noktamız, size yüksek ve kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktır. Çünkü bizim için en önemlisi, sizin güvende olduğunuzu bilmekten geçiyor.

Kullanılan araç görselleri renk ve donanım özellikleri açısından farklılık gösterebilir.