SEAT-SEAT SERVİS

SEAT SERVİS

İŞİ BİZE BIRAK

SEAT tecrübenizin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek.
Bakım, sigorta, Garanti Plus ile araç hakkındaki uzmanlığımız sayesinde üstün kalitede çözümler sunuyoruz.
Çünkü iç huzur, otomobilinizin iyi ellerde olduğunu bilmekten geçiyor. 

GARANTİ PLUS

SEAT Kadar Pürüzsüz Ol

SEAT Garanti Plus iki yıllık garantiyi, aynı koşulları devam ettirerek 1, 2 veya 3 yıl daha uzatma imkanı sunuyor. Bu, aracınız ile aranızda bizden başkasının olmamasını ve aracınızın aynı uzman bakımı SEAT profesyonellerinden temin etmesini sağlıyor.

SEAT KASKO

SEAT’ını SEAT’tan Daha İyi Kim Sigortalayabilir?

Farklı poliçeleri, fiyatları ve avantajları karşılaştırmanın, araç sigortası yaptırmanın ne kadar uğraştırıcı olduğunu biliyoruz. Peki daha kolayı varken hayatınızı neden zorlaştırasınız ki? SEAT’ınız ile ilgili her şeyle SEAT Kasko ilgileniyor ve sizin sadece gerekli şeylere odaklanmanızı sağlıyor.

SEAT otomobiller yıllarca sayısız güvenlik ödülü aldı. Bu yüzden biz de aracınız için en etkili ve uygun sigortayı sunuyoruz. Nasıl otomobil seçerken SEAT’a güveniyorsanız, sigorta seçerken de SEAT'a güvenebilirsiniz.

SEAT YOL YARDIM HİZMETİ

Yolda İçin Rahat Olsun

SEAT’ınız, onu aldığınız ilk günden itibaren iki sene boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti kapsamı altındadır.

SEAT Yol Yardım ayağınıza kadar gelip, olay yerinde verdiği hizmetleri sayesinde nerede olursanız olun içinizin rahat olmasını sağlar.

Beklenmedik bir kaza, yolda kalma, çalınma veya kendi hatanız sonucu bir zarar durumunda SEAT Yol Yardım, sizinle ve SEAT’ınızla yılın her günü, günün her saati ilgileniyor.