SEAT Ibiza

TASARIM

SEAT-TASARIM

Full LED

TEKNOLOJİ

SEAT-TEKNOLOJİ

Kablosuz Şarj Ünitesi

GÜVENLİK

SEAT-GÜVENLİK

ACC

KONFOR

SEAT-KONFOR

BEATSAUDIO™

TASARIM

Daha fazlasını mı istiyorsun? Harekete geç!

SEAT Ibiza ile sen de hemen harekete geç! Şehir seni nereye götürürse götürsün, maceraperest SEAT Ibiza'nın opsiyonel olarak sunulan full LED farlarını yak ve kendi tarzını yansıt!

TEKNOLOJİ

O gün geldi

Kimse seni izlemiyormuş gibi dans etmeye hazır mısın? Opsiyonel olarak sunulan BeatsAudio™ ses sistemi ile sesi daha çok aç! Opsiyonel Full Link teknolojisiyle istediğin gibi bağlan.

 

  • SEAT-List 6,5" Dokunmatik Renkli Ekran
  • SEAT-List Kablosuz Şarj Ünitesi
  • SEAT-List Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi
  • SEAT-List Geri Görüş Kamerası

GÜVENLİK

Daha fazlasını keşfet

Bizim önceliğimiz sen ve sevdiklerin için hayatı daha kolay hale getirmek. Opsiyonel olarak sunulan Adaptif Hız Sabitleme sisteminden,Opsiyonel olarak sunulan Front Assist ve Yorgunluk Tespit Sistemine, SEAT Ibiza'nın en son teknoloji ile donatılmış güvenlik özellikleri sayesinde rahatlayabilir ve sürüşün tadını çıkarabilirsin.

 

  • SEAT-List ACC ve Front Assist
  • SEAT-List 6 Hava Yastığı
  • SEAT-List Yorgunluk Tespit Sistemi
  • SEAT-List Hız Sabitleme

FR GALERİSİ

Yaşamı tribünlerden takip edemezsin

Sportif SEAT Ibiza'nın FR versiyonu ile temponu yükselt! Opsiyonel olarak sunulan 18" alaşımlı jantlar, Panoramik Açılır Cam Tavan, çift egzoz ucu ve kontrast dikişlere sahip siyah döşeme ile son detayına kadar dinamik sürüşün keyfini çıkar.

Sportif yeni SEAT Ibiza FR versiyonu ile kendi temponu belirle. Performans 18" alaşım jantlar, opsiyonel Panoramik Açılır Tavan, çift egzoz ucu ve kontrast dikişlere sahip siyah döşeme ile, son detayına kadar dinamik.

AKSESUARLAR

Yollar senin

İfadeni ön plana çıkarman gereken zamanlarda, SEAT Ibiza ışıldamanı sağlayacak ve renkli yönünü ortaya çıkaracak.

SEAT SERVİS

Her Şey Kontrolümüzde

SEAT deneyiminin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Odak noktamız en yüksek kalitede hızlı, verimli bir hizmet sunmak. Çünkü en büyük huzur, iyi ellerde olduğunu bilmekten gelir!