SEAT’tan Arona Bakım Kampanyası

SEAT, 5 yaş ve üzeri Arona modellerinde SEAT Online mobil uygulama ve ZUBİZU üyelerine özel servis kampanyası başlattı. Kampanyaya katılan SEAT Yetkili Servislerinde geçerli olan bu kampanyada periyodik bakım işlemi KDV dahil 4.150 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı fiyatlarla sunuluyor.

01.01.2024 - 31.12.2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde geçerli bu kampanya sayesinde, SEAT Arona sahipleri motor yağı, yağ filtresi, karter tapası ve polen filtresi değişimlerini içeren periyodik bakım işlemlerinde yüzde 30’a varan; işçilik ve motor yağında ise yüzde 20’ye varan tavsiye edilen indirimlerden faydalanabiliyorlar.

 

Bilgi almak istediğin her konuda iletişime geçmek için  tıkla.

 

Online servis randevusu için tıkla.

 

 

Kampanya koşulları:
Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır. Belirtilen fiyat ve indirim oranı tavsiye edilen fiyat ve indirim oranlarıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Kampanya trafiğe çıkış tarihi itibarıyla 5 yaş ve üzeri araçları kapsamaktadır. Bu kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. 5 yaş ve üzeri Arona sahibi müşterilerimiz, SEAT Online Mobil Uygulama ve ZUBİZU üyesi ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım işlemlerinde indirimi hak ederler. Kampanya 01.01.2024 tarihinden itibaren 31.12.2024 tarihine kadar geçerli olup; yabancı plakalı araçlarda uygulanmamaktadır. Arona için kampanyasız periyodik bakım fiyatı 6.375 TL’dir.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Bilgi Al Bilgi Al

Bilgi Al

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler